Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bizde Hiç Aktivite Yokmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdal1984

Kayıtlı Üye
Slm Arkadaşlar,, Bir forumda bu yazı ile karşılaştım.

Merhaba arkadaşlar,
NATANAEL
Senior Member

Öncelikle şunu söylemek istiyorum turbofsi bu güne kadar gördüğüm en aktif otomobil forumu. Seat Leon aldığım için Seat forumlarına da uye oldum fakat hiç bir aktivite yok adamlarda, kaç aylık yazılar öylece duruyor. Bu konuda tebrik ederim hepinizi. Soruma da gelince malum yeni Leonlarda xenon far yok ben de philips 5000K ampul takmayı düşünüyorum siz ne dersiniz? Akü ye ve yakıt tüketimine negatif bir etkisi var mı? Bir de bu ampulleri takıp çıkarırken aracın garantisinde bir değişiklik meydana gelir mi?

Teşekkurler

bu arkadaş bizim foruma da üye ama hiç aktif değilki aktivite yok diyor

yoo eleman biraz sallmış aga ya sitemiz gayet güzel konu acıyorsun direk 5.6 kişi konuyu cevaplıyor Ortam harika emegi gecenLere Teşekkürler ;)

eğer bu bizim natanel ise gerçekten ayıp etmiş umarım değildir

birde aktivite den kastı ney onu merak ettim

Onun olduğunu sanmıyorum.

seat forumlarına demiş demiş belki diğer seat forumlarını kastetmiştir belkide

ben yeni bir mesajı olduğuna inanmıyorum, çok çok eski bir mesajıdır tahminimce

yazan kişi muhtemeln bizim natan çünkü profil bilgileri orda ve burda tutuyor :)

herkesin görüşüne saygı duyarız yapacak bişey yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt