Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biz ne kadar iyi niyetli ne kadar saf bir MİLLETİZ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mevlut911

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Van da deprem oldu doğal bir afet ölenler ve yaralananlar var.. Evsiz barksız kalanlar var..
Yardıma muhtaç insanlar var...

Tamam buraya kadar herşey normal şimdi ben size bundan sonraki anormalliği söyleyim...

Millet olarak okadar saf okadar iyi niyetliyizki anlatamam.. Ve bir okadarda unutkanız ayakta uyyoruz otele para veriyoruz..
Basınımızda saf bir kişide çıkıp bangır bangır bağırmıyor feryat etmiyor...
Tutturmuşlar yardım için şuraya bağış buraya bağış tabii alıştılar bağış topla(t)maya..

Yahu arkadaş siz değilmisiniz 1999dan beri DEPREM VERGİSİ toplayan ?? Geçici dediğiniz Deprem Toplama Vergisi 11 Yıldır geçmedi..
Ve bunu Kalıcı yaptığınız.. Bugün itibari ile

25 Milyar Dolar para toplanmış DEPREM VERGİSİ adı altında Peki bu para nerde ? Deprem için önlem alıp orayamı harcadınız
Yoksa her sene biyerlerde büyük çaplı deprem oldu da biz duymadık ve siz oralaramı Kullandınız ??

Uyumayın , Uyutmayın

devletin akaryakıt ötv sinden kazandıgı tutar 33,7 milyar TL bekleyin şimdi 2. ötv çıkıcak van depreminden sonra 1 yıllık diye çıkıcak bidaha kaldırmıycaklar

Benim hep söylediğim bu kadar vergi alınırken neden bizler yardım elimizi uzatıyoruz zaten.Devlet doğu da gidip kömür dağıtırken nasıl para buluyordu.Maksat oy toplamak olunca sorun yok tabi.O yüzden ben yardımda bulunmadım bulunmayacağım da illa ki biyerlere yardım yapılacaksa mehmetçik vakfına yapılmalı...Ayrıca yaralar sarılmaya başlandığında tüm stok yapılan erzaklar ve diğer malzemeler PKK ya gidecek bunu da unutmayalım..

Benim hep söylediğim bu kadar vergi alınırken neden bizler yardım elimizi uzatıyoruz zaten.Devlet doğu da gidip kömür dağıtırken nasıl para buluyordu.Maksat oy toplamak olunca sorun yok tabi.O yüzden ben yardımda bulunmadım bulunmayacağım da illa ki biyerlere yardım yapılacaksa mehmetçik vakfına yapılmalı...Ayrıca yaralar sarılmaya başlandığında tüm stok yapılan erzaklar ve diğer malzemeler PKK ya gidecek bunu da unutmayalım..

aynen öyle olacak zaten.. Şuan operasyon var kan kaybediyorlar bugün bağış yaparız yarın kurşun olarak döner
ordadi vatandaşa yardım etmek devletin işi benim işim değil..

İllaki bağış yapacak diyorsanız bu mehmetçik vakfına olsun.. Kızılayda hikaye artık onlarada güwenmıyorum ben..

BDP lideri de yardımlar için ayrıca teşekkür etmiş yardımlarda kardeş kokusu var demiş.Adam resmen dalga geçiyor bizimle yaa Bu yaralar sarılsın bu yardımları size yeni şehitler vererek geri öderiz demek istiyor resmen yaa :kizgin:

Siz ve sizin gibi düşünenler yakın zamanda bir psikiyatriste görünsün. İnsanlığınızı da bir yere gösterin derdim de ona bu tarafta bakılmayacak; artık diğer tarafta... Yardım mardım da göndermeyin. Felaket bu ya gün gelir sizi bulur (hayat böyle bişey); lazım olur yedek kabanınınız, battaniyeniz bir paket pirinciniz. İnsanlar burda canının derdine düşmüş sizin hesaplarınıza bakın. Ülkeniz de fonlarınız da vergileriniz de devletiniz de sizin olsun...
Allahtan forumda sizin gibi düşünenlerin sayısı sınırlı yoksa scw ailesine olan samimi bağım da kalmayacaktı. Yazık yazık...

Çok şükür hayattayız, ayaktayız. insanlarımıza da canla başla yardım ediyoruz. Bu günler geçer ama bize yakıştırılanların, hakkımızada düşünülenlerin acısı geçer mi onu bilemem... kalın sağlıcakla

aynen öyle olacak zaten.. Şuan operasyon var kan kaybediyorlar bugün bağış yaparız yarın kurşun olarak döner
ordadi vatandaşa yardım etmek devletin işi benim işim değil..

İllaki bağış yapacak diyorsanız bu mehmetçik vakfına olsun.. Kızılayda hikaye artık onlarada güwenmıyorum ben..

Vay be.. vayy vay..

Siz ve sizin gibi düşünenler yakın zamanda bir psikiyatriste görünsün. İnsanlığınızı da bir yere gösterin derdim de ona bu tarafta bakılmayacak; artık diğer tarafta... Yardım mardım da göndermeyin. Felaket bu ya gün gelir sizi bulur (hayat böyle bişey); lazım olur yedek kabanınınız, battaniyeniz bir paket pirinciniz. İnsanlar burda canının derdine düşmüş sizin hesaplarınıza bakın. Ülkeniz de fonlarınız da vergileriniz de devletiniz de sizin olsun...
Allahtan forumda sizin gibi düşünenlerin sayısı sınırlı yoksa scw ailesine olan samimi bağım da kalmayacaktı. Yazık yazık...

Çok şükür hayattayız, ayaktayız. insanlarımıza da canla başla yardım ediyoruz. Bu günler geçer ama bize yakıştırılanların, hakkımızada düşünülenlerin acısı geçer mi onu bilemem... kalın sağlıcakla

Sen önce bana karşı kullandığın kelimelere dikkat et...Diğer tarafta hesabını soracak olan sen değilsin bunun ile ilgili laf söyleyemezsin sen bana...
Saygılı ol...Yazdıklarımı bir daha oku düzgün anla..Çok mu dokundu sana PKK ya yardım edilecek deyince...Niye bu kadar saldırıya geçtin ki

DEVLETINIZDE ÜLKENİZDE SIZIN OLSUN !!!!! bu laf herseyı anlatıo bence soylenebılcek bı soz bırakmamıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt