Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biz de FR'landık

Babama sordum yanlısın var 2 beyaz dedi 2 beyaz bir kırmızı varmış onlardan biri benim siz depoda görmüşmüydünüz arabanızı yanyanalarmıydı :D ben gectiğimiz hafta cuma gunu teslim aldım.:D

pazaresi günü saat 16 gibi alt kata indik yan yana duruyodu 2 tane beyaz FR biri satıldı dediler diğerinide ben aldım , demek ki herkese aynı numara yapılıyo :) burdan bunu mu anlamamız gerekiyor :)

pazaresi günü saat 16 gibi alt kata indik yan yana duruyodu 2 tane beyaz FR biri satıldı dediler diğerinide ben aldım , demek ki herkese aynı numara yapılıyo :) burdan bunu mu anlamamız gerekiyor :)
aynen öyle banada araba için ilk başvurumuzdan bir kaç gün sonra arayıp arabanızı kontrol etmeye inmiştik orda görevliler arabanızı sürtmüştü falan filan biz hemen arabanızı değiştirdik ayaklarına yattılar elimizde son 2 3 araç dedi ne ara değiştirdiler ne ara geldi o araba . :)

Uzun zamandır araç arayışımız bugün itibariyle KAYADİBİ'nden 1.4 TSI FR aracımızı teslim alarak sonlandırdık. Herzaman bir LEON almak gelirdi içimden ve Rabbimize hamd olsun bizede nasip etti. Rabbim güle güle kullanmayı nasip eder inşallah.

internete fazla giremiyorum bu nedenle iyi dilekleriniz için şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Aracı alıncaya kadar kahrımı çeken Murat kardeşimede ayrıca teşekkür etmek isterim.

Saygılarımla.

Araç yeni kasa mı bir önceki mi? Sakıncası yoksa fiyat? Bir de en yeni leon değil de bir önceki kasaların fr sinin 0 km sini bulabilir miyim?

Araç yeni kasa mı bir önceki mi? Sakıncası yoksa fiyat? Bir de en yeni leon değil de bir önceki kasaların fr sinin 0 km sini bulabilir miyim?

Araç 2012 önceki kasa , bize 43 e mal oldu ve artık bu kasa FR yok diye biliyorum

Allah(c.c.) kaza bela vermesin iyi günlerde kullan inşallah ...

Geri
Üst Alt