Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biz de FR'landık

beetle

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır araç arayışımız bugün itibariyle KAYADİBİ'nden 1.4 TSI FR aracımızı teslim alarak sonlandırdık. Herzaman bir LEON almak gelirdi içimden ve Rabbimize hamd olsun bizede nasip etti. Rabbim güle güle kullanmayı nasip eder inşallah.

internete fazla giremiyorum bu nedenle iyi dilekleriniz için şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Aracı alıncaya kadar kahrımı çeken Murat kardeşimede ayrıca teşekkür etmek isterim.

Saygılarımla.

Mustafa kardeşim hayırlı uğurlu olsun,leon aldın artık daha aktif olursun inşallah yüzünü görmeyeli bir kaç yıl olmuştur:)

Mustafa kardeşim hayırlı uğurlu olsun,leon aldın artık daha aktif olursun inşallah yüzünü görmeyeli bir kaç yıl olmuştur:)

Saol Gökhan'cım . inan vardiyalarım denk gelmediğinden dolayı gelemiyorum bir de 5 aydır araç olmayınca hiçbiyere çıkamıyordum. Bu tsi ne yer ne içer bilmem ama zorlucak gibi geldi bugünden :)

hayırlı olsun dostum aracın tsı basarsan zorlar ama basmazsan gercekten cımrıdır ben dun 6.9 sehır ıcı verısı yakaladım 7.5 ta gordum genelde 8lıtrelerde ama ben basmayı cok sevdıgım ıcın 11-12-13lerı gorebılıyorum

hayırlı olsun dostum aracın tsı basarsan zorlar ama basmazsan gercekten cımrıdır ben dun 6.9 sehır ıcı verısı yakaladım 7.5 ta gordum genelde 8lıtrelerde ama ben basmayı cok sevdıgım ıcın 11-12-13lerı gorebılıyorum

Sağol burak , bakalım bir depo biterlim sonrasında düşer diye düşünüyorum.

fr lanmayan bir ben kaldım birde balatlı mişon oda kör zaten :)

hayırlı olsun mustafa

Geri
Üst Alt