Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

biz birde şimdiki yolları beğenmiyoruz

walla ben Kıbrısta gördüğüm tüm leylandlarda aynı zamanda scania amblemi de gördüğüm için bu hisse kapılmıştım hiç de araştırmadım. hadi bu armalar satılıyor da yapıştırılıyor desek hepsinde de olmaz dı ki ama :D neyse boşver günceli eskileri özlemişiz.

Bende araba kullanmayı 1977 model AS 600 damperli kamyonda öğrenmiştim, senin ilk videonda kasalı gördüm bikaç tane. Hala Anadoluda görüyorum onları ama Leylandları hiç göremez oldum TR'de.

leylandların hepsi jilet oldu abi :D

valla babama izlettim videoyu gözü kapalı videodaki tüm virajları rampaları adıyla saydı gözleri yaşardı adamın :) dile kolay 68 de çıkmış adanadan 68 den beri git gel 40 sene.

bu arada dedeminki köşeli kasa bmc değilmiş orjinal ingiliz ithali bombeli kasa 100 bg bmclerdenmiş. 80 lerin sonunda satıldığında halen orjinal motor varmış üzerinde. ondan önceki kamyonuda 57 südü bekarmış onla bile hiç yolda kalmamış. (studt baker)

pozantıda bir tane benzinli 57 şavrole kamyon var. pelitin eski arabası halen pozantıdan tekire çıkarken pelitin eski tesisinin çatısında duruyor hergeçişimde bakr iç çekerim :)

buda amcamın şimdikinden öncekisi 2007 yılında parçalayıp sattık. sadece motoru kamyonun hurda bedelinden fazla para etti.

3a77b0da1649187690eaee6595b7e995.jpg

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

walla ben Kıbrısta gördüğüm tüm leylandlarda aynı zamanda scania amblemi de gördüğüm için bu hisse kapılmıştım hiç de araştırmadım. hadi bu armalar satılıyor da yapıştırılıyor desek hepsinde de olmaz dı ki ama :D neyse boşver günceli eskileri özlemişiz.

Bende araba kullanmayı 1977 model AS 600 damperli kamyonda öğrenmiştim, senin ilk videonda kasalı gördüm bikaç tane. Hala Anadoluda görüyorum onları ama Leylandları hiç göremez oldum TR'de.

leyland daf ile birleşmiş abi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Leyland_Trucks

a bak olabilir, sanırım daf amblemi vardı yanlış hatırladım galiba.

vay anasını ne yollarmış yav, bilmeyen adamı direk indirmiş virajlar, şimdi acayip değişti herşey, 10 sene önce bile ankara-çorum arasını 2 saat 30 dakkada almak çok hızlı gitmeyi ve çok sollama yapmayı gerektiriyordu, şimdi komple bölünmüş yol oldu ve hız sınırını hiç aşmadan 2 saat 40 dakkada alabiliyosunuz yolu,biraz basarsanız 2 saatte alınıyor, aynı şekilde istanbul-ankara ve ankara-izmir hatları da acayip hızlandı

77 de sanırım bu vıdeo yolları bence 2010 da daha da ıyı olmalı ama hala hıc bısı yok.arada cok zman var.

hepsini izleyemedim ama bırak da Asya-Avrupa yolu düzgün olsun.. :)
velakin Almanlar herhalde o dönemden gazlarını alıp tam anlamıyla kaymak hale getirdiler yollarını..

wideoda scania da war leylandda war ;) bu arada Türkiyedeki yollar kaymakmış ilerki partlara bakarsanız sadece toprağın kumun üstünde gidiyo elemanlar =)

Geri
Üst Alt