Biz Öğretmenlerimizi Çok Sevdik | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Biz Öğretmenlerimizi Çok Sevdik

kfy

Administrator
Başöğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK Işığında,Cumhuriyetimizin "Fikri Hür, Vicdanı Hür, İrfanı Hür Nesiller"ini Yetiştiren Saygıdeğer Öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü" Kutlu Olsun...

altıpatlar

Kayıtlı Üye
Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim...

kartalca60

Kayıtlı Üye
teşekkürler arkadaşlar bende bir öğretmenim...ne yazık ki günümüzde öğretmenlerin itibarı giderek düşüyor...bütün öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler günü kutlu olsun

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Başta biricik Annem olmak üzere bu ülkeye canla başla iyi bireyler yetiştirmeye çalışan, hayatlarını buna adamış, emekli olsalar da hala çevrelerine birşeyler vermeye, birşeyler katmaya çalışan Öğretmenlerimizin günü kutlu olsun...

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Tüm meslektaşlarımın bu özel gününü kutlarım.

Ne mutlu bana ki üzerime alınabildiğim ilk öğretmenler günüdür. Mesleğime, bu hafta, Düzce'de özel bir okulda, müzik öğretmeni olarak başlıyorum. O kadar heyecanlıyım ki! Cuma günleri gittiğim Kreşe de devam edebileceğim. Ayrıca cuma günü yine bir ilk yaşadım. Kreşteki öğrencilerim müzik dersinde bana sürpriz yapıp "öğretmenim canım benim" şarkısını söylediler. Ne yapacağımı ne diyeceğimi şaşırdım, ömrümün sonuna kadar unutamayacağım anlardan biri oldu. :)

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
bana bir kelime öğretenin 40 yıl kölesi olurum

öğretmenler gününüz kutlu olsun