Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bitmiş hali ile yeni Leon..

bence şimdiki fiyattan çok da fazla olmaz..45 i geçmez sanırım en düşük versiyonu..
Benim icinde buyuk hayal kirikligi oldu yeni leon arabanin ellenmedik yerini
Birakmadim oksadim :) belki isinirim dedim ama olmadi.ve fr almaya karar verdim hatta fuarda pazarliginida yaptik.nedeni ise yeni leonun bos hali 47 den baslicak diyolar fuardaki arac dizel ve avrupaya ozel uretim arac ve siki durun fuardaki aracin fiyati 66 bin tl civarindaymidogus yetkilisyle birebir gorustum fuarda.ve bize ozel indirimde istedim suanki kasalar icin yuzde 1 oraninda sitemize ozel indirim aldim.adamin karti bende var isteyenle ulassin bana yardimci olurum.kisaca fr bi-xexon+sunrof 44500 tl fiyat aldim kendi adima suanda karar asmasindayim.cunku boyle dolulukta bir araci birdaha bu fiyata alamayiz kesin ve net kararim budur arkadaslar aksilik olmazsa aliyorum.birde sunu belirteyim son araclar gelmis 600 adet baska giris olmicakmis ve uretimi durmus.emreyle beraber konustuk dogus yetkilisye almak isteyenler elini cabuk tutsun iki aya kadar tukenir stoklar tahminimce

66 bin liraya leonu biraz zor satar bu ülkede doğuş,comfort golf 7 fiyatı 68 binden başlayacak..

bence bu leon seatın iflasının bir işaretidir:mad:hiç sevmedim be eski kasa i 30 kia rio gibi acatip bişey yapmış salaklar:p:p:p

gözünüz bir müddet sonra alışır yenisine de..sonra hoş gelmeye başlar..

dizel fiyatları ne olcak acaba bellimi yeni leonların fiyatları ?

Ben de hiç beğenmedim, aynen bir arkadaşım da Kore malı arabalar gibi dedi.

ledsiz ön farı merak ediyodum bi garip olmuş.

İmzamdaki yeni Leon değil Seat'ın başka bir modeli IBE

Geri
Üst Alt