Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bitmiş hali ile yeni Leon..

bide iç tasarım ve dizayn fotolarını görseydikk:) bi farlar dikkat cekici olmuş

beni sarmadı kısaca
eski kasalar fora o halde
abi hakkaten geri dönecekler bence bu kasaya bi ihtisamı bi duruşu asaleti var leonun vala ne öglee 47 ---- 48 fiyat demişler galiba şu efsane kasayı geliştirip 55 istese bu yeni kasadan cok fazla satardıı
:cool:

abiler fiyatlar falan belli mi ? 2010 ve üzeri cupra bakıyorum gerçi ama fiyatlar uygun olursa 2012 cupra bakarım olmadı

cupra yok şu an yeni kasayada fiyat vermiyorlar

tam bir hayal kırıklığı:(başka söze gerek yok bence.ama tek kapı seçeneği varmış 2013 te bide onu görmek lazım....bu arada bilginiz olsun eski kasa olarak son 600 adet kalmış türkiyede leon fr.almak istiyen elini çabuk tutsun.çünkü fuara gidip yeni leonu gören son fr lara saldırıcak.:eek:key:

tam bir hayal kırıklığı:(başka söze gerek yok bence.ama tek kapı seçeneği varmış 2013 te bide onu görmek lazım....bu arada bilginiz olsun eski kasa olarak son 600 adet kalmış türkiyede leon fr.almak istiyen elini çabuk tutsun.çünkü fuara gidip yeni leonu gören son fr lara saldırıcak.:eek:key:

Gor bak emre ellerindeki stok bitince piyasadaki eski kasaya olan talep artacak ve fiyatlarında artış olacaktır diye düşünüyorum..ve yine tekrar ediyorum 2012 Mayıs ayında doğuştan leonumu almaya giderken yeni kasayı beklesem mı diye içimden geçirmiştim.Ama suan verdigim kararın doğruluğunun haklı kararını yasıyorum..

bence şimdiki fiyattan çok da fazla olmaz..45 i geçmez sanırım en düşük versiyonu..

Her nekadar beğenmesekte buraya yazıyorum seneye bu leonlardan çok fazla görecez gibi geliyor bana yine her zamanki gibi beyazlar dolacak taşacakk ortalık :D:D

Geri
Üst Alt