Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bitmek Bilmeyen Plakalık Muhabbeti..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar bizim araçlar için Arka plakalığa hangi ledi takarsanız takın Arıza ışığı yakıyor biliyorsunuz fakat bunu VAG-COM la çözmek mümkünmüş anladığım kadarıyla.. bu kodu bilen veya duyan varmı arkadaşlar.. bu konuda bi araştırma yapan varsa burda paylaşırsa sevinirim..
[MENTION=23824]batum[/MENTION]

arkadaşlar daha önce plakalıklara led ışık taktığımdan arıza ışığı yaktığı için kendi uğraşlarım sonucunda 5watlık lamba ekleyerek arıza ışığını söndürmüştüm. vagcom'la plakalık lambasının watı ayarlanarak taktığınız ledler arıza ışığı yakmıyor artık ben yaptırdım, vagcomu olanlar biraz araştırırsa bulunabilir buişin ticaretini yapan radyo teyp servisinde ben yaptırdım.

hakkaten kodu alsan on numara olurmuş emre.. ben orda olsam kaçırmazdım.. :eek:key:

Abi bendeki ariza isiği lambasi, arka plakalik isiklandirmasindan kaynaklanmiyordu değilmi

kardeşim ben bir teyp elektronikçisinde yaptırdım ama çok çabuk oldu göremedim bile kodlamayı. sorsam heralde olumlu cevap alamazdım ama sonuçta bir değer eklenerek olabiliyor buiş sonra istediğin ledi tak arıza ışığı yanmıyor! ben önceden beri kullanıyorum başta araya direnç yerine geçen lamba falan takmıştım (aşağıdaki linkte konusu var) ama şimdi onuda çıkardım photon 6lı led çok kaliteli ışık veriyor acayip bembeyaz bmw lerdeki gibi, önde olsa far diye gez :)

http://www.seatclubworld.com/atolye...-isigi-yakmayan-ledli-kesintisiz-cozum-21306/

[h=2]baktığım kadarıyla bu olay istemediğimiz şeylerin doğruluğunu kontrol ettirmiyor. Denemedim vaktim olmadı ama olay bu deneyeceğim....[/h]

Resmi küçültmek için buraya tıklayınız.
16845999.png

99733836.png

Örnek : Bit 0 : Plaka Lambasının aktifliğini kontrol et...

baktığım kadarıyla bu olay istemediğimiz şeylerin doğruluğunu kontrol ettirmiyor. Denemedim vaktim olmadı ama olay bu deneyeceğim....

Örnek : Bit 0 : Plaka Lambasının aktifliğini kontrol et...

Geri
Üst Alt