Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bit pazarına gel :D satılık telefon,navigasyon,laptop,klavye, usb wireless adaptoru..

hayırlı satışlar olsun ancak sanki i phone ile blackberrynin fiyatı biraz fazla gibi geldi. ben kardeşime 3gs aldım kutulu garantili 750tlye. acelem yok derseniz satılır ama yinede siz bilirsiniz...

evi temizlerken bunlar mı çıktı ? :confused:

gelecek bahar bayram yaz kış güz ne var ne yok tüm temizlikleri ben yapacagım adresi ver:)

hocam unuttum ya ben onu. istanbulda nerdensin geleyim göstereyim :D

dedim herhalde satmak istemiyor telefonu; bende 2 gun once 4 aldim kendime :)
ama simdi de en yakin arkadasim almak istiyor telefonunu, o yuzden guzel bir iki fotografini gonderebilirsen bende ona gonderecegim. tamam derse ki buyuk ihtimalle diyecek o zaman ortak bir yer kararlastiririz.
ben ortakoyde oturuyorum ama calisma saatlerim hep degisiyor ve yogun oluyor. is yerim de istinye park.
sen ne taraftasin?

Geri
Üst Alt