Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bisikletten Motora

Hasan sen bence bisiklete devam et 18 yaşını doldurunca arabayı alırsın zaten babanın altından :)

Hasan sen bence bisiklete devam et 18 yaşını doldurunca arabayı alırsın zaten babanın altından :)
Arabayla hayatta yapmam böyle hareketler kimsenin malına çoluğuna çocuğuna ailesine zarar vermek gibi bir hakkım yok o yüzden böyle hareketleri arabada yapacağımı düşünmeyin . Arabayı sarsmayı falso yapmayı cok seviyorum patinajla kaldırmayı virajlara sert girmeyi cok seviyorum lastiklerin hafiften gelen o kayma sesiii.... :cool:

Arabayla hayatta yapmam böyle hareketler kimsenin malına çoluğuna çocuğuna ailesine zarar vermek gibi bir hakkım yok o yüzden böyle hareketleri arabada yapacağımı düşünmeyin . Arabayı sarsmayı falso yapmayı cok seviyorum patinajla kaldırmayı virajlara sert girmeyi cok seviyorum lastiklerin hafiften gelen o kayma sesiii.... :cool:
Arabayla yap demedim zaten hasanım aferim böyle güzel düşündüğün :D

Bu arada babam bana o arabanın ıcını koklatmaz bıle vermez diyorum ben.
Bizimkilerde öyleydi merak etme zaman çok çabuk geçio bıkyosun araba sürmekten yoruluyosun devamlı araba tepesinde isen o yüzden yan koltuğun kıymetini bil çok rahattır o yan koltuk :)

Bizimkilerde öyleydi merak etme zaman çok çabuk geçio bıkyosun araba sürmekten yoruluyosun devamlı araba tepesinde isen o yüzden yan koltuğun kıymetini bil çok rahattır o yan koltuk :)
babamda öyle dedi bana aynı söz. ilk aldığım zamanlar severek kullanıyordum sıkmıyordu benı ama trafıkten trafikteki insanların yaptıklarından araba sürmekten nefret geldi diyor. Şimdi kendisine güzel bir sistem buldu arabayı Metrocitye bırakıyor aylık abone aldı , oradanda sabah kabataş otobüsüne biniyor açıyor telefonunu haberleri okuyor kabataştanda yer üstü metrosu var ona bınıyor geçiyor kapalıcarsıya onun ıcın yuruyus oluyor bırazda trafikten kacıyor . Akşamda şişhaneye otobüsle yada bir arkadasıyla gelip oradan metroya binip metrocity e geçip leonu alıp eve geliyor evde kağıthanede yakın. Metrocityde birde essporto spor salonundan üyeliği var spor yapmak istese hem arabayı alıp hemde spor yapabiliyor. Diğer türlü arabayı her gun goturse araba KM Yapıyor sonra benzin parası otopark parası derken aylık hesapta bayağı para ediyor benzin otopark vs. trafik ayrı bir dert.

aman dikkat hasanım sende fazlaca sürat yapmıyosun değilmi :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Geri
Üst Alt