Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bis yada vosvos arıyorum

İkinci ilanda katlanır ayna var ya :D Ne yapacaksın bunları Görkem ? ikinci ilandaki amcam sanki arabanın arkaası veya içi yokmuş gibi bir adım sola gitmiş resim çekmiş bir adım sağa gitmiş çekmiş resmi :D

valla bana aslında bunlar yaramaz motoru iyi ama kaportası ölü bir bis lazım çok güzel fantazilerim var bis üzerine:)

alıp oynamak istiyorum

bunların Polonya üretim olanları iyimiş..
benim kolyecimde 2 tane var ordan biliyorum.. :)

Yiğit rocker görünen bir raper dır da kolyeci falan oradan biliyor. Bir sürü dolar işaretli altın kolyesi var :D :D

Valla Görkem bir ara bende düşündümde buna o kadar para vereceğine bir çim kesme makinası al daha ucuz vergisi ruhsatı derdi de yok hem :D

:D :D

valla ayırıcak param olsa alırdım..

abi ben hem bu arabayı seviyorum hemde bir arkadasımda var o aklıma giriyor alalım bi tane yaparsın ara sıra turlarız diyor

Valla o zaman bir şey diyemem . Baksana birinde anfi falan bile var :D

ben bunu alırdım evde odamdan wc'ye gitmek için falan.. :D
ev sanki 500mkare.. :D

Geri
Üst Alt