Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bis yada vosvos arıyorum

bir zamanlar kırıkkalede bitane vardı adam arkasına yazmış büyüynce mercedes olucam diye. yanından bi tır geçse tarlaya uçar bu araba.

dün akşam 1 saatlik bir test sürüşü sonunda kırmızı 90 model sulu 126 bis aldım

motoru gayet güzel rampalarda düzlüklerde heryerde denedik arabayı frenleri bile iyiydi ama kaportasında yılların izleri var

---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 12:17 ----------

motoru gayet güzel rampalarda düzlüklerde heryerde denedik arabayı frenleri bile iyiydi ama kaportasında yılların izleri var

---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 12:17 ----------

hayırlı olsun kardesım hele bıtınce daha gusel olucak;)

hayırlı olsn görkemcim benide gezdirirmisin bisle dicemde ben o arabaya bu göbekle sığarmıyım ki :D

abi bisin hayırlı olsun bendemi alsam ne:D

Geri
Üst Alt