Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bis yada vosvos arıyorum

Arkadaşlar vosvos satılamayan ve artık her yönüyle dert bi araç geçenler de zor sattık üstü açık 2500tl ye sattığımız adamda kitledi motoru....parçaları hala çok pahalı ve şasesinin yıllara dayanacak hali kalmamış.... bence ikiside büyük macera yoksa bu paralara neden satılsın bence girme bu işe boşuna paranı yersin sonra elden çıkarmak istesen çıkmaz....

anlaştım adamla 2-3 güne kaportadan cıkıyormuş boyaya sokmuş adam satmaktan vazgeçtim diyordu ben ikna edince 2000e anlaştık motora kefilim dedi ama baktıracam orada bir tanıdıga artık tamam derse gidip alacam

E bir şey demeye gerek kalmamış aldım sayılır şu anda boyanıyor diyorsun . Bizede hayırlı olsun demek kalıyor o zaman :D

abi anlaştık sadece ama araba cok temiz görünmüyormu? boyadan cıkınca baktıracam fıstık yeşili oluyor dedi eğer motorda sorun yoksa dediğim gibi 2000 çalışır benden

abi anlaştık sadece ama araba cok temiz görünmüyormu? boyadan cıkınca baktıracam fıstık yeşili oluyor dedi eğer motorda sorun yoksa dediğim gibi 2000 çalışır benden

Hayırlısı olsun kardeşim evet gerçekten temize benziyo...

2000liramı. bu paraya ben aracıma müzik tesisatı yaptırmıştım :D adam başı birer tane alıp hafta sonları yarışsakmı ne yapsak :D

kanka bunla yarışırsak ölürüz eğer bi sorun cıkmaz alırsam oradan nasıl gelecek onu düşünüyorum artık transitle gidip üstüne atar getirirm:)

Geri
Üst Alt