Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Birşey Sorucam..

el freni çekikse düzgün bi şekilde arkası oturmuştur sadece hacimli bi motor olmadıktan sonra kalkıp gitmesi imkansız gibi bişi arabanın bu şekilde..

ama ben 1-2sn. sonra kapattımı anlamadım araç durur halde vitesteyken zaten çalışamaz.. :)

bunun dışında bişi olmamıştır zaten çok büyük ihtimalle arabaya..
aktarma organlarına ya da trigere olsa olsa bişi olurdu ama çalıştığına göre np.. :)

Anlamadıgım kısım su araba vıteste dıyosun 2 de calıstı dıyosun tamam araba calıstı dıyelım,pekı saglam baskı balata ıle nasıl olurda araba ıkıncı vıtesteyken oldugu yerde durur ve calıstıgı halde b kac sanıye sonra kapatabılırsın ? nasıl stop etmez ? Belkıde calıstıgını sandın o anda ve patıkle dırek anahtara kostun kontagı tamamen kapattın ? Mantıklı dusunursen araba hem vıteste hem debrıyaja basmadan calısyo hemde calıstıktan sonra oldugu yerde duryo vıteste olmasına ragmen ve bostaymıscasına b kac sn de kendınce calısyo ve durduryosun,bu sıralamadakı tek mantık baskı balatanın bıtmıs olmasıdır ama o da saglam dıyosun,o zaman sen heycandan neler oldugunu fark edememıssın:)

Anlamadıgım kısım su araba vıteste dıyosun 2 de calıstı dıyosun tamam araba calıstı dıyelım,pekı saglam baskı balata ıle nasıl olurda araba ıkıncı vıtesteyken oldugu yerde durur ve calıstıgı halde b kac sanıye sonra kapatabılırsın ? nasıl stop etmez ? Belkıde calıstıgını sandın o anda ve patıkle dırek anahtara kostun kontagı tamamen kapattın ? Mantıklı dusunursen araba hem vıteste hem debrıyaja basmadan calısyo hemde calıstıktan sonra oldugu yerde duryo vıteste olmasına ragmen ve bostaymıscasına b kac sn de kendınce calısyo ve durduryosun,bu sıralamadakı tek mantık baskı balatanın bıtmıs olmasıdır ama o da saglam dıyosun,o zaman sen heycandan neler oldugunu fark edememıssın:)

şöyle söyliyeyım bosta gibi normal calısmadı cok daha farklı şekilde calıstı motor cok sesli tak tuk bisiler birbirine sürtüyor carpıyormus gibi o sesi duyar duymaz kapattım kontağı sonra boşa aldım normal bir şekilde calıstı.ilginc geldi banada.Nsıl Debriyaja basmadan araba vitesteyken stop etmedı anlamadım yada stop ettı o diğer bahsettıgım sesten duymadım.Balatada kacırsa farkederdım ama.

Yınede yazdıklarımdan ote bsey soyleyemıcegım ama eger arıza ısıgı yanmıyorsa ve gıdısınde sorun yoksa b daha aynısını tekrarlatma :)

ben 2 hafta otomatik kullandiktan sonra kendi aracimla viteste calistirdim one atmadi gaaarç diye bi ses geldi ağlıyodum o sesi duyduktan sonra

Geri
Üst Alt