Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Birkaç sorun var çözemedim

Konu, 'Teknik Döküman ve Arşivler' kısmında Leonist tarafından paylaşıldı.

1. Leonist

Leonist SCW Üyesi

129
    21
    18
    Aracı kurcaladıkça yeni bişeyler keşfediyorum, aklıma iki soru akıldı ilgilenirseniz memnun olacağım arkadaşlar.

1- Direksiyon üzerinde soldaki kumanda düğmelerinin ortasında telefon işaretli bir tuş var. Bu özellik cep telefonumuzu kontrol etmeyi mi sağlıyor? Bu özelliği nasıl kullanabilirim, ne yapmam gerekiyor?

2- Sabah arabanın kapısını açınca kapının alt tarafından bir miktar su boşaldı. Akşam açtım yine aynısı oldu, bu su nereden giriyor kapıya, anormal bir durumsa servise gideceğim.

2. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    1. sorunun cevabı eğer bluetooth entegreli bi radionuz varsa gelen aramayı cevaplamaya yarar

2. ise benim ibizamdada oluyor kapı aralarındaki vs giren suyun tahliye yeri olsa gerek

3. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    1.O tuşa bende bastığımda çalan müziği susturuyor :)
    2.Alpere katılıyorum :eek:key:

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    ses kısöa tuşudur, bu havalarda her türlü su/sarkıt/gariplik normaldir boşuna üzülmeyin

5. Leonist

Leonist SCW Üyesi

129
    21
    18
    Yok ses kısma tuşu alt tarafta olan benim dediğimde telefon resmi var. Neyse fotoğraf çekip eklerim yarın..

6. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
    Ses kısma tuşu değil telefon entegreli arama tuşu o..Bastığınızda sesle komutla ya numara söylüyorsunuz yada kayıtlı bir ismi..Ama dil almanca olduğu için telaffuzu yakalayabilirseniz kişiyi numaraları almanca tek tek söylerseniz de numaradan arama yapıyor..
    O fonksiyon bildiğim kadarıyla kapanmıyor..

Sayfayı Paylaş