Birkaç sorun var çözemedim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Birkaç sorun var çözemedim

Konu, 'Teknik Döküman ve Arşivler' kısmında Leonist tarafından paylaşıldı.

1. Leonist

Leonist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Aracı kurcaladıkça yeni bişeyler keşfediyorum, aklıma iki soru akıldı ilgilenirseniz memnun olacağım arkadaşlar.

1- Direksiyon üzerinde soldaki kumanda düğmelerinin ortasında telefon işaretli bir tuş var. Bu özellik cep telefonumuzu kontrol etmeyi mi sağlıyor? Bu özelliği nasıl kullanabilirim, ne yapmam gerekiyor?

2- Sabah arabanın kapısını açınca kapının alt tarafından bir miktar su boşaldı. Akşam açtım yine aynısı oldu, bu su nereden giriyor kapıya, anormal bir durumsa servise gideceğim.

2. AlperMertKocak

AlperMertKocak
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    43
    1. sorunun cevabı eğer bluetooth entegreli bi radionuz varsa gelen aramayı cevaplamaya yarar

2. ise benim ibizamdada oluyor kapı aralarındaki vs giren suyun tahliye yeri olsa gerek

3. dgkndmrr

dgkndmrr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    584
    Ödül Puanları:
    113
    1.O tuşa bende bastığımda çalan müziği susturuyor :)
    2.Alpere katılıyorum :eek:key:

4. kamikaze

kamikaze
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    83
    ses kısöa tuşudur, bu havalarda her türlü su/sarkıt/gariplik normaldir boşuna üzülmeyin

5. Leonist

Leonist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Yok ses kısma tuşu alt tarafta olan benim dediğimde telefon resmi var. Neyse fotoğraf çekip eklerim yarın..

6. H_G

H_G
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    83
    Ses kısma tuşu değil telefon entegreli arama tuşu o..Bastığınızda sesle komutla ya numara söylüyorsunuz yada kayıtlı bir ismi..Ama dil almanca olduğu için telaffuzu yakalayabilirseniz kişiyi numaraları almanca tek tek söylerseniz de numaradan arama yapıyor..
    O fonksiyon bildiğim kadarıyla kapanmıyor..

Sayfayı Paylaş