Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

birkaç sorum olacak..

kamilaltun

Kayıtlı Üye
şimdi ilk olarak arabama film ve tavan kaplaması yaptıracağım..
*tavan kaplaması için nelere dikkat etmeliyim?tahminen fiyat ne olur?
*hava filtresi taktırmayı düşünüyorum yakıt sarfiyatı açısından dezavantajım ne olur hangi marka iyi ve güzeldir?
*eski aracımdaki ses sistemimi buna alacağım garanti açısından ve aracın elektronik aksamına zararım olur mu?(xenon da teyp kilitlediği falan için soruyorum)
*son olarakta şuanda çok fazla benzin tüketimim var hiçte agresif kullanmıyorum 15.000 bakımından sonra düzelir mi?arabam 12,000 de şuan.

1-) Tavan kaplama 180 TL dikkat etmen husus yok pek fazla eğer ileride çizilirse pasta cilacıya götürüp 10 dk da elden geçirirler çiziklr gider.

2-) 1.4 TSI her marka hava filtresi uymuyor taktıran arkadaşlar var onlar daha sağlıklı bilgi verebilir

3-) Takacağın ses sistemi elektronik aksamı garanti dışı bırakıyor nomalde fakat; servislerle aran iyise problem olmaz gerçi pek problem olmaz ben hep garantili arabalarıma taktırmıştım. Xenonun teyp kilitleme sebebi direk metal üzerine monte etmeleri, monte edecekleri yere slikon tarzında tutkal var şeffaf onlardan sıkılıp arkadaki aracın sacına değmesini engelleyip takmak gerekiyor böylelikle kilitlenme olmaz.

4-) Zaten 12.000 km'ye ulaşmış aracınız bu saatten sonra düşüş olmaz. Ama bakımlarda yakıt filtresi, hava filtresi değişmesi arabanın performansını etkiliyor.

1-) Tavan kaplama 180 TL dikkat etmen husus yok pek fazla eğer ileride çizilirse pasta cilacıya götürüp 10 dk da elden geçirirler çiziklr gider.

2-) 1.4 TSI her marka hava filtresi uymuyor taktıran arkadaşlar var onlar daha sağlıklı bilgi verebilir

3-) Takacağın ses sistemi elektronik aksamı garanti dışı bırakıyor nomalde fakat; servislerle aran iyise problem olmaz gerçi pek problem olmaz ben hep garantili arabalarıma taktırmıştım. Xenonun teyp kilitleme sebebi direk metal üzerine monte etmeleri, monte edecekleri yere slikon tarzında tutkal var şeffaf onlardan sıkılıp arkadaki aracın sacına değmesini engelleyip takmak gerekiyor böylelikle kilitlenme olmaz.

4-) Zaten 12.000 km'ye ulaşmış aracınız bu saatten sonra düşüş olmaz. Ama bakımlarda yakıt filtresi, hava filtresi değişmesi arabanın performansını etkiliyor.
teşekürler serbay abi..

Geri
Üst Alt