Birkaç Resimde Ben Atayım Bari... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Birkaç Resimde Ben Atayım Bari...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Benim Hoşuma Gitti yakışıklı Araç kırmızı Kulaklımız vardı Satıldı şimdi sitede birde Pembe Kulaklı leonumuz Oldu (Zıt renkler ilgi çekici ve tatlı olmuş ama ben yapmazdım) Kazasız belasız Kullanmak Nasip etsin Allah:eek:key:

GKN

Kayıtlı Üye
seramik uygulama var üzerinde şuan o yüzden..Opticoat 2.0 diye geçiyor.NANO nun dahada gelişmiş hali.TR de önümüzdeki yıllarda uygulanmaya başlanır sanırım.Bu işlerle ilgilenen arkadaşım yurt dışından getirdi bizde aracın üzerinde denedik sonuç başarılı :) OPTI COAT 2.0 WATER REACTIONS.wmv - YouTube videodan bakabilirsiniz

GKN

Kayıtlı Üye
Benim Hoşuma Gitti yakışıklı Araç kırmızı Kulaklımız vardı Satıldı şimdi sitede birde Pembe Kulaklı leonumuz Oldu (Zıt renkler ilgi çekici ve tatlı olmuş ama ben yapmazdım) Kazasız belasız Kullanmak Nasip etsin Allah:eek:key:
pembe araba fuara giderken yapmıştık fuar çıkışı hemen söktük folyoları şimdi tek siyah :)

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
MaaşallahMaaşallahMaaşallah güzel günlerde kullanmalar pembeleri söktügün iyi olmuş :eek: