Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Birkaç sorum olacak!

ibizastyle2011

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracımı alalı 1 sene oldu km olarak 7500 km fakat 1 yıl olduğu için bakım yapılması gerekiyormuş

1- şimdi bakım için randevu aldım (arabayı aldığım yerden) bakımı yaptırıcam fakat 15 bin km olunca birdahamı bakım yaptırmak gerekiyor?

2- illaki aracı aldığım yerdeki servisemi bakım yaptırmam gerekiyor?

3-bakım ücreti 310 tl dediler sizce nasıl?

Birde zorunlu trafik sigortası vakti geldi sizce nerden yaptırmalıyım?

Hayırlı olsun aracınız :)

1- Bakımda ya 15000km yada 1 yıl sınırı vardır.Bu bakımdan sonra tekrar 1 yıl yada 15000 km süresi baslar
2-Sınırlama yok Aracınızın garantisi var ise yetkili herhangi bir seat yada vw servisinden yaptırabilirsiniz(Gitmeden tlf açarak bilgi alınız)
3-Garanti kapsamındaki bakımlar ne hikmetse bu fiyatlarda ben ilk bakımımı 180 tl ye yaptırmıstım rakamlar uçuk geliyor bana

motor yağımı kendim getiricem diyin ve uygun motor yağını başka yerden alın bakım fiyatı %30 düşecektir..
1 yıl bakımı yapıldıktan sonra 15000km yapınca 2.yılınız olucak tahminimce evet tekrar bakım gerekecek :)
herhangi bir YETKİLİ serviste yaptırırsanız garantisinde sorun çıkmaz..eğer garantisi bitmiş araç ise özel servistede yapılabilir ama tavsiyem yetkili servis :)

Geri
Üst Alt