Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biri bana akıl versin lütfen. deli olacam.

mehmetelt

Kayıtlı Üye
eski aracımı 1.9 tdi sport ibiza bilenler vardır. intercooler borularından çok çekmiştim. sürekli çıkıyor veya patlıyordu. şimdiki aracım 2002 model olduğu için intercooler boruları özelliğini kaybetmeye başladı. geçen ay turbo çıkışındaki boru patladı. 20 cm lik boruya servis 430 tl fiyat verdi. neyse onu değiştirdik. dünde onun altındaki diğer boru patladı. servis 350 tl dedi ve almanyadan 45 günde gelir dedi. bana biri akıl versin bu işi nasıl hallederiz. iyice sinirime gitti. Allahın plastik borusu 2 tanesi 800 tl.

Abi cidden yardımcı olmak ısterdım ama bilgim yok gercekten dedıgın paralar cok fazla ya 800 TL 2 tane plastik boru için olcak iş değil geçmiş olsun umarım aynı seyı yasamazsın tekrar :(

abı sılıcon kullanabılırsın ama onu da kalıtelı sılıcon boru kullanmalısın yoksa dandıgı de yolda bırakır.ne yazıkkı basınc boruları oyle oluyor ve cok pahalılar orjınalını aldıgın zaman

kanka kolibandi ile saralim 10 kat :p bu arada havalandirma kanallarini aldim bugun attim bagaja sag sol ayri ayriymis yazdirdim uzerine desiriz gelince

pinomatik sistemlerle çok ugraştığım için hemen hemen tüm borucuları tanırım :D dalga geçmiyorum kaç bar basınca dayansın sen söylüyorsun adamlar yapıyorlar.. sen yeter ki numune gönder mehmetçim?? internette biraz araştır çok fazla firma var bu işi yapan :rolleyes:

Aliminyum boru kullansana Mehmetim.Eğim yerlerine ve birleşim yerlerine Canın yazdığı gibi kaliteli silikon kullanırsın onuda sağlam kelepçelersen sorun yaşamazsın.Aliminyum boruda hoş bir görüntü verir.

topkapıda ve aksarayda borucular var boruyu goturuyorsun 1 saatte sana aynı borudan yapıyorlar ve garantı verıyorlar eger dusunursen ben uzagım ama bı yerlere sordurup buldururum

pinomatik sistemlerle çok ugraştığım için hemen hemen tüm borucuları tanırım :D dalga geçmiyorum kaç bar basınca dayansın sen söylüyorsun adamlar yapıyorlar.. sen yeter ki numune gönder mehmetçim?? internette biraz araştır çok fazla firma var bu işi yapan :rolleyes:

Kıvanc sana katılmamak elde degıl......Adas kıvancın dedıgı gıbı yapabilirsin.

Aliminyum boru kullansana Mehmetim.Eğim yerlerine ve birleşim yerlerine Canın yazdığı gibi kaliteli silikon kullanırsın onuda sağlam kelepçelersen sorun yaşamazsın.Aliminyum boruda hoş bir görüntü verir.

daha önceki aracımda bende çok çektim lanet olası borudan en sonunda bu şekilde hallettim işi

Genelde bu turbo boruları oldukça farklı bir malzemedenyapılıyor, Hyundai Aceentte 600 TL, muadilini bulabilen de henüz olmadı.

Geri
Üst Alt