Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biri bana akıl versin lütfen. deli olacam.

arkadaşlar herkese cevapları için tek tek teşekkür ederim. ama asıl 2 sorun var. birincisi boru hem eğik hemde büzülmeli. tornacılar yapamıyor. asıl önemli sorun ise borunun her iki ucuda birbirine geçmeli onu nasıl yapacaklar.
kıvanç olmadı bir gün atlar gelirim yanına. orda boruyu söker yaptırırız. sökmesi 2 dakika bile sürmüyor.

bu arada kıvanç senin dediğin yöntemle boruyu yapmaları ne kadar süre alır.

benim düşüncem araç garanti kapsamında değilse ve bu parçaların piyasada alternatifleri varsa servis e araç götürmek parça almak enayilik olur bana kimse kızmasın açıklamasını yapayım en ufak bir hava filtresi servis de 30tl iken sanayi de bosch gibi bir markaya hava filtesi üreten markanın hava filtresi 15 tl.
dışarda 1,000tl ye yaptırıcan bir motor u servis de 2.000 tl den aşşa yapmazlar üstü var altı yok 15,000 bakım a servis de 300 tl dışardan yapını filtresini kendin al ustaya da 20-30tl işçilik ver 130 tl ya bakımın olsun 50 tl de bor power koy motor rahat çalışsın az yaksın kısacası alıcanız parçanın sanayi tarzı yedek parçacılarda alternatif i varsa ve üretilen parça çin ve tayvan değilse alınır tabii mümkünse aracın menşei hangi ülkeye ait ise üretim de o ülkenin olsun misal: seat şu anda japon bir buji markası kulanıyor sanırım ntc markası 35tl civarında servisde dışardan 25tl ye alabilirsiniz bosch alırsanız 20tl tabii bu fiyatlar benim en son aldığım fiyatlar uzun zamandır buji almıyorum özetle parçanızın alternatifini sanayi benzeri yerler de ki yedek parçacılardan sorun siz e 2 yerin tel.no sunu vereyim :eek:to burcan aksaray genelde yan sanayi satar bilginiz olsun:0212 6334570 bu farklı ismini gatırlamıyorum ama yeri topkapı da ülkerin arkasındaki sanayi de :0212 481 84 54 ve oto yılman en sağlam ı budur 0212 481 85 81 dediğim gibi parçaların üretim yerlerini sorun genellikle parçalarda en az %50 daha uygun alıcanıza emin olun ufak bir örnek vereyim size seat ın piston kolu takım olarak servisinde 1.627tl oto yılman da 400tl gerisini hesap edin hem de anında alırsın parçanı var sayıyorum servis den aldığın ürün 3 yıl gitti de bu gitsin 2 yıl ki öyle bi şey olmaz yinede kardasınız kalın sağlıcakla

not:ayrıca alttaki linkime tıklayın da görün sizden daha kötü durumda olan kimler varmış you tube linkine tıklarsanız aracın patlamış motor resimlerinide görmüş olursunuz facebook twitter dan paylaşırsanız sevinirim

öncelikle size çok geçmiş olsun. benim sorunum sizinkinin yanında çok ufak bir sorun. benim kızdığım servis haricinde bu parçaları bulamamam. ama servise de ütülmek istemiyorum. sorunum çok küçük bir sorun ama çok sinir bozucu bir durum. verdiğiniz numaraları arayacağım.numaralar için teşekkür ederim. tekrar geçmiş olsun. inşallah sorununuzu çözerler.

mehmetçim turbo büyültme yada chip yaptıranların hepsi genelde basınca dayanıklı silikon borular kullanırlar..servisten alacağın orjinal boru 3-4 ay sonra tekrar patlar..aliminyum boru yaptıramazsın çünkü esneme payı olmak zorunda..motor sabit omadığı için devamlı hareket ettiği için esnek boru şart..bana bir resim versen hangi borudan istediğine dair birde kumpasla çapını ölçsen yeter..ben senin için fiyat alırım kardesim..çünkü bunu 1 günde yapacaklarını sanmam spariş vermek gerekir..

mehmetçim turbo büyültme yada chip yaptıranların hepsi genelde basınca dayanıklı silikon borular kullanırlar..servisten alacağın orjinal boru 3-4 ay sonra tekrar patlar..aliminyum boru yaptıramazsın çünkü esneme payı olmak zorunda..motor sabit omadığı için devamlı hareket ettiği için esnek boru şart..bana bir resim versen hangi borudan istediğine dair birde kumpasla çapını ölçsen yeter..ben senin için fiyat alırım kardesim..çünkü bunu 1 günde yapacaklarını sanmam spariş vermek gerekir..
Kıvanç çok teşekkürler. en kısa zamanda fotoları çekip ve ölçüleri alıp sana yollarım.

Geri
Üst Alt