Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

birelli,flash tv,araştırmalara göre ve "gül" favorilerim..

18891945

Kayıtlı Üye
"prens charles olmak da zor. bakkala gidip bir şeyler alınca para diye ananın resmini veriyorsun."

"kimseden
lys'de başarı beklemeyin. zaten ilk 1 saat sorularda bi ibnelik var mıdır lan acaba deyip şifre çözmeye çalışarak geçecek.."

"1.50
boylarındaki kadınlardan oluşan "birelli takvimi" çıktı!!!"

'' 80 yaşındaki
amca rusya'ya vize kalktı diye seviniyor.sanki vize kalkınca herşey kalkacak .''

"kafasına sıçan
kuşu şansa yorup, sayısal kuponu alan toplumun; ağzına sıçan insana olan aşkına şaşırmamak gerek."

"ne zaman ki
birisinin dedesinin adı berkecan olur, işte o zaman çağ atladık
derim."

"misafirlikte
tuvalette işin bittikten sonra sifonla gitmeyen bokun yaşattığı gerilim, testere serisini geride bırakır."

"erkekte
dekolte cüzdandır. ne kadar açarsan o kadar talep görürsün."

'1.murat hangi
savaşta ölmüştür' sorusuna; 'katıldığı en son savaşta' diyen öğrenciye alkış.

bu "survivor
taner"i küçükken üç kere havaya atıp iki kere tutmuşlar"

bir kadın sizi
zekasıyla milyarder yapabilir,tabi trilyonerseniz...

1 işçi bir
binayı 36700 saniyede yaparsa, 36700 işçi bir binayı 1 saniyede yapar; ters orantı sıçar.

bayanlarda
kalın kaş modasını çıkartanın allah cezasını versin. lan kahtalı mıçı gibi hepsi..

makyaj;
kadınların karıncalı olan görüntülerini full hd yapma
sanatıdır.

pitbull kırmızı
başlıklı kıza tecavüz eder de ondan bir çocuk sahibi olursa adına redbull deriz.

en zor meslek
bankacılık dimi ? gün boyu milyarları say dur. akşam olunca bim' den ucuz yoğurt al eve git.

araştırmaya
göre, çoğu türk kadının vücudu, "üst dar-alt geniş=armut"
şeklindeymiş.sevgilinizin neden "ayı" olduğunu şimdi
anladınızmı.

erkek bluetooth
gibidir yanındayken bağlıdır.uzaklaşınca yeni aygıt arar. kadın wireless gibidir,hepsini görür en güçlüsüne bağlanır...

Aref:acun bey 1
ile 3 arasında bir sayı tut ama 1 ve 3 olmasın

acun: evet
tuttum

aref:2 mi
?

acun: yok artık
! :):):)

"tabuları
yıkıyoruz beyler, simit sarayına martı fırlatıyoruz artık."

"sevgili
rtük,10 dk.reklam arasına alışmış bi milletiz, ara 4 dk'ya inince bir panik olduk, tuvalete koşarken düşenlerimiz var.Eski düzeni
istiyoruz"

bir kadın
ağlıyorsa yanına yaklaş, saçlarını okşa, gözlerine bak ve de ki; "mangoda indirim varmışşş''

" ben bardak
kırsam sakarım, annem kırsa nazar. babam kırsa o bardağın orda ne işi var. "

ingilizce
ögreniyorum:

sheep:
koyun

don't sheep:
koymayin

elinde
blackberry, sırtında burberry, ayağında fred perry gelberry yar gelberry ........ dilbery..

şuanda flash
tvde dünyanın gündemine oturan libya konuşuluyor...şaka lan şaka yine halay çekiyolar.

"esmer
bayanlara sesleniyorum; saçınızı sarıya boyattığınızda marilyn monroe'ya değil, trabzonsporlu ibrahim yattara'ya benziyosunuz.
saygılar."

Bir araba
görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun, para yetmez , babayı alırsın hevesin kaçar...

-devlet bize ne
verir ? -maaş

-bizi kim
yarattı ? -allah

-birleştir
-"maaşallah"

-kaç kere ?
-41

mhp 41. Yılında
iktidara yürüyecek :):):)

bir ilişkide
kadından susmasını beklemek ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini beklemekle eş değerdedir...

telefonunuzu 5
defa üst üste açmadığınızda sırasıyla polis, mit ve genelkurmaya haber verebilecek canlıya "anne" denir.

cocuk: baba biz
nasıl olduk
baba: maymundan
evrimleştik yavrum
(cocuk ikna
olmaz)
cocuk: anne biz
nasıl olduk?
anne: ademle
havva seviştiler...
cocuk: ama
babam maymundan geldigimizi söylüyor!!
anne: o babanın
sülalesi bizi ilgilendirmez yavrum

Elin oğlu gülü, tango yaparken ağzında tutuyor, biz kasap vitrinindeki koyunun kıçına takıyoruz. Sizde hala bizden romantizm bekliyorsunuz :)

aref'in
öğretmeni: oğlum sen niye hiçbir şey yazmıyorsun?

aref: hocam,
şimdi sizden çantamı açıp içine bakmanızı istiyorum.

" evinin
güvenliğini alarm taktırarak değil, evden çıkarken koridorun ışığını açık bırakarak sağlayan insana "türk" denir. "

not: bazı kötü kelimeler var, aynen kopyaladığım için ayıklamadım,kusura bakmayın..

Geri
Üst Alt