Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biraz Yardım İstesek :)

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Öncelikle Hepinizi Selamlaıyorum Bir kaç Sorum olacak

Aracı ilk aldığım günden itibaren lasitk ve jantlarından ciddi anlamda rahatsızlık duyoyorum

Araç da Süspansiyon namına bir şey yok leylek gibi hava da uçuyor.

Ürettiğim Bir kaç Çözümü paylaşsam sizde fikir verebilirmisiniz.

Üzerinde bulunana 15 jant ve lastikleri sölüp kışın kullanmayı düşünüyorum

Araca almak istediğim;

17 '' OZ SUPERTURISMO LM Bijon aralığı tutuyo :)

17'' BBS CH PIRLANTA GÜMÜŞ GRİ Bijon aralığı tutmuyo üzücü bir durum :(

17'' KUMHO PERFORMANS :D AŞIĞIM BU LASTİKLERE 245/45/17

KULE GERGİSİ

HEADERS

SİMOTA HAVA FİLTRESİ KİTİ YERİNE K&N FİLTRE KİT

SPOR YAY EİBACH

Sizce bunları iyisiyle değiştirebileceğim veya ekleyebileceğim neler var ? Nisan Başı gibi yapmayı düşünüyorum Paylaşmak istedim

Araç 2010 seat ibiza 1.4 85 hp

ben yerinde olsam coil over ve 16" bbs rs replika jant alırım
eğer coil çok pahalı gerek yok dersen 5 lik yay

4-5 yerle görüştü bugün maslak ta ilgimi çeken coilover onermemeleri oldu... :confused:

MOMO SUPERTURISMO LM momo değilde Oz olmasın :)

Bijon aralığın nedir?

doğru söylemişsin yanlız yazmışım 5*100 bijon aralığı mevcut yeni kasa ibizalarda

supertourısmo güzel olucaktır eminim ama gri olacak en güzeli aslında internette seatcup jantları satılıyo sahibindende 1650 lira ama muhteşem jantlar 18 olması hoşuna gidermi bilmem tabi...

oz lar çok çok güzel bence ama yinede bbs rs derim.5 lik yayala bile çok çok güzel duracaktır..farklı olmak iyidir

serhat abi biliyorum ama 18 çok büyük durmazmı ki kafamı karıştırıyo 18 olayı çok büyük gelir gibime geliyo :confused: zaten oz da griye hem fikirim araba beyaz ya çok hoş durur ama bbs rs ye yaklaşmayı pek düşünmüyorum eski model cadillac jantları gibi duruyo beğenmedim hiç... :eek: AMA AMA AMA OZZZZ :D serhat abi katılıyorum sana kesinlikle koyu renk oz

17'' KUMHO PERFORMANS AŞIĞIM BU LASTİKLERE 245/45/17

lastik ölçülerinde yanlışlık olmasın ? :)

Geri
Üst Alt