Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Birand'dan kötü haber

Mehmet Ali Birand şimdi iyi bir insan mı oldu yani?? yapılan yorumları anlayamıyorum. kimse bu adamın gerçek yüzünü bilmiyor mu yahu?

Evet bende gördüm twitter'dan fakat hürriyet'in yazmış olduğu haber yani kendi kanalının gazetesi umarım öyledir erdinç iyi bir galatasaraylı iyi bir adamı kaybetmek hepimizi üzer :(

şahsen iyi bir galatasaraylı olduğunda hemfikirim ama iyi bir adam demek benim için zor..
Ama tabi ki insani olarka görevimizi yapıp şifa dileklerimizi iletiyoruz kendisine.

şahsen iyi bir galatasaraylı olduğunda hemfikirim ama iyi bir adam demek benim için zor..
Ama tabi ki insani olarka görevimizi yapıp şifa dileklerimizi iletiyoruz kendisine.

Mehmet Ali Birand şimdi iyi bir insan mı oldu yani?? yapılan yorumları anlayamıyorum. kimse bu adamın gerçek yüzünü bilmiyor mu yahu?

Fanatik bir GALATASARAY'lı gözü ile baktığım için iyi bir adam dedim şahsi olarak kendisini tanımam birlikte çalışmadıkta yanlış anlaşılmasın...

Bu akşam 18:29 da hayatını kaybetmiştir...

Allah rahmet eylesin...

Geri
Üst Alt