Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

bir zamanlar Exeo' m :)

Konu, 'Fotoğraf' kısmında mtahakorkmaz tarafından paylaşıldı.

1. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    arkadaşlar çoğunuzun bildiği gibi ilk seatım exeoydu ve çok hevesli uğraştığım bi araçdı diğer forumda beğenilen bi araçdı ve burda bazılarınızda aracımı biliyodu herkezin sevdiği ve exeoda yapılması gerekenler yapıldığı için çok cici duruyordu araç ama gitmiyodu tabi o ayrı bi mesele umarım beğenirsiniz şimdiki hali orjinal tabi sadece resimlerini paylaşmak istedim iy seyifler :)

2. driver131

driver131 SCW Üyesi

124
    0
    16
    Maşallah gerçekten oturaklı arabaymış ama gitmiyordu derken ne demek istedğinizi anlamadım motor mu yetersiz geliyordu .

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Cok guzel aracmis gercekten

4. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Böyle yakışıklı olsun gitmesin hiç fark etmez bana göre...Ralli yapacak ya da yarışacak değiliz bu arabalarla zaten :)
    Leonu satıp exeo alasım geldi:D

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    çok yakışıklı olmuş birde güzel motor olsa üstünde harika olurmuş......:eek:key:

6. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    +1905

7. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Bu araç cok ıddalı :eek:key:

8. sarisinan

sarisinan SCW Üyesi

280
    10
    18
    gerçekten bana exeo yu sevdiren araçdı :) ok gibi araçtı maşallah işte o motor yerine 1.6dizel motor olucak bunda öff diyorum :)

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    valal ben seviyorum exeo ları yeni motorları çok güzel..2.0 tdi ları yüklediler..yada yüklemişlerdi türkiyede satışı başladı..
    audi ye gücü yetmeyen zevkle binebilir..biraz elediniz mi harika duruyor...aynı TAHA nın aracı gibi..MaşeALLAH çok güzelmiş

10. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    cok guzel arac ama motor seceneklerı daha fazla olsa cok daha ıyı olurdu 1.4 tsi 1.6d gibi.. makarna gıbı olan jantlar ıyı durmus

Sayfayı Paylaş