Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir yakışıklı TOLEDO'da benden....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardeşim nazar degmesın
kazasız belasız kullanın :)
teşekkürler özgürüm...
kazasız belasız güzel günlerde inş.. :)
amin inşallah..
bu kadar temiz arabaları nerden buluyorsunuz anlamıyorum :)
biz yapıyoruz bu kadar temiz:):):)

iyi günlerde kullan kardeşim...
teşekkürler abicim...
cok guzel ya masallah
maşallah:)
Biz arabayı almadan önce füme bir toledo görüyordum. Bu jantlardan hep kendi kendime diyordum ki o çiçek gibi olan eski jantlardan sonra gelen 7kollu cubuklu jant güzeldi ama bu en son modellerde gelen 5kolu jant şahane, annemleri kandırdım toledoya satın aldık pazar günü araba perşembe günü teslim edilcekti. Perşembeye kadar hayalimde hep 5kollu jant vardı bilmiyordum ki o jant 16inchmiş stellalarda yokmuş :D Geçen yıl böyle bir toledo olan bir galeriye girip jantları takas etmek istediğimi bile söylicektim ki tam biraz para ayarlamışken takas için arabanın satıldığını gördüm. Toledo başka bu jantların kattığı hava bambaşka güle güle kullanın kazasız bellasız, maşallah.

bu jantların havası bir başka abicim yaa süper duruyor valla:):):)

olay budur ... maşallah kazasız belasız...bence 7 kollu signo plus jantları daha güzel.. aracın üzerindeki jantı 7 kolluya göre daha güzelmiş gibi gösteren çapının büyük olması...aynı çapta aynı yanaklı lastikte 7 kollu jant çok daha güzel durur bence ..

gerçekten temiz ve şık bir araba... kazasız belasız kullanın...

Arabanın maşşallahı var toledonun en tatlı kasası bu zaten çok güzel allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin hayırlı olsun

Maşallah.. Bu kasa toledo ve leonları çok beğeniyorum, ayrıca arkadaşların dediği gibi jantlar da çok güzel..

gerçekten çok temizmiş Allah kaza bela vermesin toledoya giden en iyi renk bence bu ( benımkıde bu renkte :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt