Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bir türlü kurumadı

Konu, 'Toledo' kısmında Hayalgozlum38 tarafından paylaşıldı.

1. Hayalgozlum38

Hayalgozlum38 SCW Üyesi

26
    0
    1
    arkadaşlar toledo'nun sol ön kapı yani şoför tarafındaki paspası arabayı temizlemek için kaldırmıştım.elimle dokununca ıslak oldugnu farkettım diğer yerlede yoktu ama sade ora ıslanmış 3-4 gündür uğraşıyorum saç kurutma makinesi ile bile kurutmaya çalıştım ama hala yaş acaba neden ıslak orası ve nasıl kurutabilirim..?

2. 38alee

38alee SCW Üyesi

533
    222
    43
    araba bi yerlerden su alıyor olmalı. güneşe bırak bi kaç güne kurur

3. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Aracının paspasın döşemenin altına su gitmiş olmalı kapı yaninda ki kolonun altıda plastikten yani kapının asağısından su alıp içeriye sızıyor oradan da döşemeye su gidiyor bilgine böyle bir sorun olabilir daha öncede forumda paylasıldı bu sıkıntı konusu var benimde eski leonumda olmustu döşemeyi elleyince ıslaklık vardı bastırınca su bile çıkıyordu setvisde döşemeyi söküp temizlediler kapı plastigini söküp izalasyon yaptılar işlem tamam sorun gitmişti :eek:key:

4. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28
    alee kayseride bu zamanda güneş ne gezer..

38alee ve YEKTA bunu beğendi.
  5. alayinarest_70

alayinarest_70 SCW Üyesi

73
    8
    8
    İstersen aşağıdaki konuyu iincele kardeş benimde başıma geldi yakın zamanda kapı döşemesinin içinden hoparlörün etrafından gelmiş su silikon çektirdim sorun şimdilik çözüldü gibi görünüyor 2 gündür yağmur yağmasına rağmen su almadı denemeni tavsiye ederim.

http://www.seatclubworld.com/toledo-7/aracim-icine-su-aliyor-20313/

6. 38alee

38alee SCW Üyesi

533
    222
    43
    bu yıl kış gelmedi kayseri ye

7. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28