Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Tarih Göçtü.SAAB Kapatıldı !

babamın ortağında saab 9-5 2,0t var. en son gördüğümde 200+ bn km yapmıştı. halen orjianl turbosu var mesela alette. eşine de daha sorna saab aldı. hatta geçen sene sattı tekrar aynısının sıfırını aldı. bu 3 saabtada yaşadığı tek sorun yetkili servislerin beceriksizliği olmuştu.mesela bir arıza ışığı yanıyor ama servis neden olduğunu bulana kadar arabayı deneme tahtası gibi kullanıyor beceremeyincede abi bu işe yaramıo biz sensörleri iptal edelim gitsin moduna giriyorlardı.

yani araçlar çok güzel. ama gm ve gmin beceriksizliği sonunu getirdi:(

serviste çalışanlara eğitim verilmiyo mu işleri zaten düzgün/doğru bi şekilde sorunu çözmek yahu.. :S

bu habere üzülmedim değil.aklımda saab vardıki 9.3 almayı planlıyor hatta araştırmalar içerisindeysim lakin bu haberden sonra geleceği olmayan bir aracı almak zor olacak.ömer seninde dediğin gibi kendilerine otomobil denmesi nekadar zor olan üreticiler hayatlarına devam etmelerinin nedeni insanların arabam olsun çamurdan olsu mantığından ve ucuzluğundan dolayı devam etmektedir kalite sınıflandırılınca malesef bu böyle oluyor

bu habere üzülmedim değil.aklımda saab vardıki 9.3 almayı planlıyor hatta araştırmalar içerisindeysim lakin bu haberden sonra geleceği olmayan bir aracı almak zor olacak.ömer seninde dediğin gibi kendilerine otomobil denmesi nekadar zor olan üreticiler hayatlarına devam etmelerinin nedeni insanların arabam olsun çamurdan olsu mantığından ve ucuzluğundan dolayı devam etmektedir kalite sınıflandırılınca malesef bu böyle oluyor
Yılmaz abi zaten SAAB'lar tutulmamıştı ve piyasası 0dı bunu marka olarak kıyaslamak anlamsız bir yandana ikinci elde biraz şans işi 1 günde satılan adı şanı belli olmayan markalarda var 1 ay bekleyen çok tutulmuş olan modellerde eğer uzun yıllar kullanırım ve ikinci elde yaratıcağı maddi kayıp sorun değil diyorsan alınabilir

Geri
Üst Alt