Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Türlü Bulunamayan Parça

yenileoncu

Kayıtlı Üye
19948Selamun Aleyküm.
Arkadaşlarım abilerim.
2014 Leon ön cam yanlarındaki çitalardan arıyorum ama bir türlü bulamadım. İnternet te arama yapıyorum ama çıkmıyor. Ankara’da nerede bulabilirim. Demek istediğim parçayı görsele ekliyorum.

İnternette aratırken çıta diye aratıyorsundur,, seat Leon ön cam fitili diye arat bakalım cıkıyormu..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnternette aratırken çıta diye aratıyorsundur,, seat Leon ön cam fitili diye arat bakalım cıkıyormu..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onu da denedim hocam fakat yumuşak böyle süngerimsi şeyler çıkıyor. Sert plastik olarak yine çıkmıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 19948Selamun Aleyküm.
Arkadaşlarım abilerim.
2014 Leon ön cam yanlarındaki çitalardan arıyorum ama bir türlü bulamadım. İnternet te arama yapıyorum ama çıkmıyor. Ankara’da nerede bulabilirim. Demek istediğim parçayı görsele ekliyorum.

Konya vosmer var orayı ara ellerinde mutlaka vardır yada bulurlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba
Ben ibiza için servisten almıştım. Ertesi gün getirmişlerdi parçayı.

Geri
Üst Alt