Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir sorum var

kmsonmez

Kayıtlı Üye
Arkadaslar iyi aksamlar. 2013 seat ibiza m var. Viteste gaza bastıgımda fazla gaz aliyor. Kalkışlarda sorunum yok. Sizce debriyajdamı sorun? Bu durumda trigelden süphelenmeye gerek var mı? Simdşden tsk ederim

Son düzenleme:
Arkadaslar iyi aksamlar. 2013 seat ibiza m var. Viteste gaza bastıgımda fazla gaz aliyor. Kalkışlarda sorunum yok. Sizce debriyajdamı sorun? Bu durumda trigelden süphelenmeye gerek var mı? Simdşden tsk ederim

Mehmet kardeşim SCW ye hoşgeldin ancak öncelikle üyelerimiz kısmından kendini tanıtırsan seviniriz... Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır...

Istanbul Erenköyden selam ve sevgiler. Akademi mezunu bir sanat yönetmeniyim. Ve tabii ki bir seatmania...herkese selam ve sevgiler

İbizaların debriyaj biraz üstte kavrıyor. Sanırım sizin sorun da bundan. Kavrama noktasını anlayınca bence ortadan kalkar durum.

Bora arkadasım cok tşk ederim cvp için. Fakat söyle bir durum var seat ibiza signo 1.4 arabamı 2010 yilinda 75000 km de iken arkadas6mdan aldım. O günden sonra km 112000 de ve hiç debriyaj baskı balata degişmedi. Ama arabamı cok yogun kullanmadım. Sadece 1 ay önce trigel setim degişti.
sadece hizlanirken gaz bosa gider gibi oluyor.
Bilgi için tşk ederim

hocam aracınız 2013 diye yorum yspmıştım. ilk mesajda öyle yazıyor
araba yeni de alışamadınız mı diye düşünmüştüm.

Son düzenleme:
Arkadaslar iyi pazarlar. Bu sorunuma daha fazla yorum rica edebilirmiyim...böylece sorunumu cözecegimi biliyorum

Geri
Üst Alt