Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!! Bir Şirket kurmak ısteseydınız ne sırketı kurardınız ????

Çiçekçi dükkanı açardım heralde sonu olmayan bir iş çünkü , hiç bir zaman ölmeyen bir iş :)

Spor kompleksi acardım...
yüzme,
tenis,
basketbol,
futbol,
fitness,
ve akla gelen alan içerisinde yapılabilcek tüm sporlar

profesyonel kadro ve lüks bi tesis hayalimdir.

Sonax oto kuafor ve uygulama merkezi..zaten acicam yeri de belli ama sır:D

actırdım ya olum sana bı fırma daha ne ıstıyosun odev guzel puan alırsa yemek ıstıom :)

öğle bir tesisi düşün kü param oldugunda yapacagım seyde o zaten kartıng ki olan sıpa merkezı olan ve en öenmlisi herkeze her topluma hitap eden restorant cafesi olan 4 katlı önu acık garajında arac bakımı yıkaması koföru olan cafenın en ust katı osmanlıyı anlatan bir alt katı ocak basının oldugu guzel bir yer dusunurdum tabı bunlar ıcın cok guzel bir yer epeyde para lazım ama olmaz diye ir sey yok allah nasıp ederse etilerde böyle birsey olurdu bence:D

öğle bir tesisi düşün kü param oldugunda yapacagım seyde o zaten kartıng ki olan sıpa merkezı olan ve en öenmlisi herkeze her topluma hitap eden restorant cafesi olan 4 katlı önu acık garajında arac bakımı yıkaması koföru olan cafenın en ust katı osmanlıyı anlatan bir alt katı ocak basının oldugu guzel bir yer dusunurdum tabı bunlar ıcın cok guzel bir yer epeyde para lazım ama olmaz diye ir sey yok allah nasıp ederse etilerde böyle birsey olurdu bence:D

la ne dusuncelerın varmıs senın :D haha raaadd ol bu yılbası buyuk ıkramıye bende :D

Geri
Üst Alt