Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir sayfada gösterilebilen mesaj sayısı

ceycey11

Kayıtlı Üye
Değerli yöneticiler forumumuzun bir sayfada gösterilen standart mesaj sayısı saymadım ama 10 galiba. Bu bir soruna verilmiş olan yaralı bir cevabın ya da katkının arada kaybolmasına neden olabiliyor. Örneğin bir konunun 22. mesajı çok yararı dokunabilecek bir bilgi içeriyor ama 3. sayfada kaldığından ve konuya 5 sayfa cevap yazıldığından arada kaynayabiliyor ya da konuyu açan arkadaş yeni bir soru soruyor ama üzerine ilk mesaja göre cevap yazıldığından ne arkadaş cevabını alabilmiş oluyor ne de bilgisi olan arkadaşlar o konu ile ilgili paylaşımda bulunabiliyor.

Ben ayarlar kısmından bir sayfada gösterilecek mesaj satısını 40 yaptım ama çoğu üyenin ayarladını değiştirdiğini düşünmüyorum bunun düzeltilmesi için bir sayfadan gösterilen standart mesaj sayısının artması yerinde olabilir diye düşünüyorum ama takdir tabiki sizin.

Birde ana sayfada gösterilen populer konuların sayısını arttırsak on numara olur :eek:key:

[MENTION=6791]ceycey11[/MENTION]

üye kontrol paneli => genel ayarlar => her sayfada gösterilecek mesaj adeti => 40 => değişiklikleri kaydet.

Bunu üye kontrol panelinden bu şekilde yaparsanız isteğinize kavuşmuş olursunuz :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt