Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Övünç ve Utanç Tablosudur

güzel güzel ben diyorum cennete gitmek sevaba ihtiyacım..burdan yırtarız inşeALLAH...
devlet alamıyorsa YARADAN alıp verir..

Kaçak kullananın suçu yok,kaçak kullanıma göz yumanı sorgulamak lazım,faturanı biraz geç ödesen kesmeye gelirler adamlar faturaları soba tutuşturmak için kullanıyor,ipleyen yok..Nasılsa kaçak kullanımı giydiriyorlar vatandaşa..

kaçak kullananın da, bunu tahsil edemeyip göz yumanın da boğazında düğümlensin ne kadar hakkım varsa haram zıkkım olsun.:kizgin:

biz burda saat değişiminde bile güncelleme parası veriyoruz onlara dünya ne güzel:(

Çok yazık devlet alınca neden alıyo derken devlet isteyince vermemek ve sonucunda vergi artışları zamlar aaa neden böyle oldu modu bu memlekette değişmez klasik halini aldı kimse kusura bakmasın benim hakkımı yiyen bu şerefsizlere ve bunu hak gören onların hepsine Rabbim hesabını sorar inşallah....

Vallaha hep bir efsane gibi anlatılırdı bu tavana çakılan somyalara elektrik vererek rezistans görevi görüyor ve onunla ısınıyorlar diye ben bingölün dağ köyünde bizzat gördüm adam tavana ters bi şekilde çakmış somyayı ve onunla ısınıyor ve bariz köye gelen direğe kanca atmış kim ne yapabiliyor hiçkimse hiç birşey yapamıyor. ben hakkımı helal etmiyorum yapanada göz yumanada

Konuşulacak, söylenecek bunun gibi o kadar çok yanlış uygulama var ki.. Yazıktır, günahtır, hakkımı helal etmiyorum demekle yetiniyoruz sadece. Ben şunu söyleyeyim ki, ''Bu ülkede kendilerine ayrımcılık yapıldığını iddia etseler de, kendilerini eşitlik ilkesi aykırılıklara maruz kalmakla suçlasalar da, bunun kaymağını yiyen yine onlar!! Tüyü bitmemiş yetimin hakkını düşünenler, öncelikle bizlerin hakkını da düşünsünler. Madem eşitlik herkes eşit uygulamaya da tabii tutulmalıdır.

Geri
Üst Alt