Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir KAMPANYA yapayım demiştim AMA AMA AMA..??? :( :( :(

- 48 -

Kayıtlı Üye
aslında geçen ay okulda deli divane gibi dolaşıyor bir çare arıyordum..
okulun arkasında bir bahçe vardı büyükçe düzlettik kale falan koyduk...ama bir eksik vardı temizlememize rağmen zemin kötü çakıltaşları hep geliyor öğrenciler top oynarken düşüyor yaralanıyor..elleri ayakları delik deşik içinde kalıyordu...
buna çözüm olarak müdür yardımcısına gittim..belediyeyi aradı kamyon tahsis etti mdr yardımcısı kumu bizim köyden alırız dedi..
geriye çimento kaldı..
fiyatını bilmiyorum hala da bilmiyorum ama birisi torbası 20 lira dedi AAAAAA dedim iyiymiş..

bir konu açayım forum'a ye herkes bir torba çimento alsa bu iş çözülür ihtiyacımız 250-300 torba çimento idi..
çokta güvenmiştim burdaki dostlarıma başka türlü yapamam diyordum kiii

işte o AMA AMA AMA AMA ortaya çıktı
dostlarım kusura bakmayın..
bir güneşlikte bile bir araya gelemedik..
demekki şu an 30-40 torba çimentoyla kalırdık..
alıp gönderenler ne oldu diye sorarlardı ben üzüntümden yerin dibine girerdim..
çimentolar orda bir bölümü tırnak yemiş geri kalan çimento torbalarını hal bekliyor olurdu..

:(:(:(:(

böle bir yardıma ben varım varol abi herzaman yeterki başlasın.. AMA AMA AMA dediğin gibi 30 40 da kalırız.....

Varol abi bu konuda yorum yapmak belki bana düşmez ama meslektaşın olarak söylüyorum onun yeri burası olmazdı bence. çünkü bu işlerin sonu yok. birde burda böyle bişey teklif etmek biraz emrivaki olurdu. ama doğunun en ücra köşelerinden birinde görev yapmış biri olarak derdini çok iyi anlıyorum abi.

arkadaşlar bir düzeltme yapamak isterim şimdi tekrar okudum da scw olarak yazdım yanlış olmuş özür dilerim burdaki dostlarıma demek isterdim..
ben yukarıda düzeltiyorum alıntı yapan arkadaşlarda ordan scw yi çıkarırsa ben de bu yazdığımı silerim..

telefon numaram sende olması lazım abi. eğer bunu gerçekleştirmek istersen bende burdan 3-5 bişeyler toplar sana yollarım.

telefon numaram sende olması lazım abi. eğer bunu gerçekleştirmek istersen bende burdan 3-5 bişeyler toplar sana yollarım.

telefonun var eğer başlarsam mutlaka ararım..
aslında bir iğneleme konusu da olsun istedim..diğer taraftan gerçekten de düşündümm..
bu işi ama bunu istanbuldan tek elden falan hallederim diye düşünüyorum bakalım..olmadı o zaman çoklu yola devam..
ama çok çok teşekkür ederim sana erhana

telefonun var eğer başlarsam mutlaka ararım..
aslında bir iğneleme konusu da olsun istedim..diğer taraftan gerçekten de düşündümm..
bu işi ama bunu istanbuldan tek elden falan hallederim diye düşünüyorum bakalım..olmadı o zaman çoklu yola devam..
ama çok çok teşekkür ederim sana erhana
ben seni çok iyi anlıyorum abi. İnşallah senin okulundaki çocuklarımız için herşey iyi olur.

ben seni çok iyi anlıyorum abi. İnşallah senin okulundaki çocuklarımız için herşey iyi olur.

teeşkkür ederim inşeALLAH..spor için mayaları kuvvetli..bilyirosun sezonluk işçi olarak çalışıyorlar pamuğa çapaya portakala fındığa vs hepsine gidiyorlar 7-8 yaşından beri çalışıyorlar çok kuvvetliler..bundan dolayı spora yönlendirip başka bir çıkış yolu..
şu an nizip takımına 6 oyuncu verdim..kızlarda erkeklerde 4 oyuncu verdim hokeyde..futbola verdim..
çocuklar istiyor nizip kız takımı doldu..onlar bir sene sonra milli takımdalar kızlarda 1 erkeklerde 2 öğrencim milli takımda şu ana diğerleri de girecek
inşeALLAH

teeşkkür ederim inşeALLAH..spor için mayaları kuvvetli..bilyirosun sezonluk işçi olarak çalışıyorlar pamuğa çapaya portakala fındığa vs hepsine gidiyorlar 7-8 yaşından beri çalışıyorlar çok kuvvetliler..bundan dolayı spora yönlendirip başka bir çıkış yolu..
şu an nizip takımına 6 oyuncu verdim..kızlarda erkeklerde 4 oyuncu verdim hokeyde..futbola verdim..
çocuklar istiyor nizip kız takımı doldu..onlar bir sene sonra milli takımdalar kızlarda 1 erkeklerde 2 öğrencim milli takımda şu ana diğerleri de girecek
inşeALLAH
Maaşallah Varol abi.İşte insanlar bunları görmeli ve bilmeli. Yoksa sadece beton olayı değil bu.

Geri
Üst Alt