Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir KAMPANYA yapayım demiştim AMA AMA AMA..??? :( :( :(

değil tabi ki gittin gördün bildin..
veni vidi vici gibi
hemde neleri gördüm Varol abim. -40 derecede 3 çorap kalın botla ayağım donarken ayakları çıplak lastikle okula gelen çok öğrencim vardı Muş'un bir ilçesinin dağ köyünde.:(:(

Varol gerçeğe dönüştürecek olursan ben varım biliyorsun..Sende tüm dostların telefonu var..Organize et yapalım elimizden geleni..:)

hemde neleri gördüm Varol abim. -40 derecede 3 çorap kalın botla ayağım donarken ayakları çıplak lastikle okula gelen çok öğrencim vardı Muş'un bir ilçesinin dağ köyünde.:(:(

aynen nizip sıcak ama soğuğu çok kötü muş kadar olamaz mümkünatı yok..biz donarken o güzelim ayakkabı ile giderken.
1 buçuk liraya aldıkları siyah lastiklerle geliyorlar..
biz zamanlar 40 sene önce istanbulda da çok revaçta olan bir ayakkabı idi..

Varol gerçeğe dönüştürecek olursan ben varım biliyorsun..Sende tüm dostların telefonu var..Organize et yapalım elimizden geleni..:)

öyle bir durumda mutlaka arayacağım..

Geri
Üst Alt