Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir kaç satılık ve takaslık ürün ilgililere duyrulur : )

güzel parçalar hayırlı satışlar.. :)

hayırlı satışlar..
FK -5ler eibach -5 lere göre arkayı özellikle daha çok düşürüyor diye biliyorum...
fotoğraf varsa ekleyebilirmisiniz?
eibach - 5 le takas düşünürseniz görüşebiliriz.

tekrar 5 ile takas etmek gibi bir düşüncem yok ama siz görmeniz için ekleyeceğim (not aracımın altının devamlı sürtmesinden bıktım usandım) :)

çok teşekkür ederim...
yaşadığınız semtin durumuna göre değişir tabi ki ama şu güne kadar sadece 1 kere bir otoparktan diklemesine yukarı dümdüz çıkarken (benim hatam çapraz çıkmam lazımdı) , aracın ön tekerlekleri düz zemine bastığında aracın altı sürttü..onun haricinde hiç sürtme yaşamadım.. ön tamponun altını bile alışveriş merkezlerinde kat kat aşağı inerken falan hiç sürtmedim.
Belki -5 fklar çok indiriyor olabilir aracı...o da tam istediğim şey =)

sorması ayıp olmazsa yayların fiyatı nedir. birde benim arabam 1.6 tdı ve altea XL acaba uyum sağlarmı?

öncelikle yayları nakit satmıyorum sadece takas düşünüyorum. Resim soran arkadaşlar için ilk sayfaya resimleri ekledim yayların araçta nasıl durduğunu görebilirsiniz. Ayrıca yeni bir ürün daha ekledim bilginize.

Geri
Üst Alt