Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir ibizanın evrimi :)

aracını kazasız günlerde kullanman dileğiyle... Maşallah... Maaşallah sticker olayı eskiden kaşan bir olay sanırım yenilenecek...

Güzel araç Allah kaza bela göstermesin. Jantlarını beğendim fakat çok yüksek duruyor aracın spor yay kullanırsan daha da güzel olacağına inanıyorum

Cupra gibi olmuş allah kaza bela vermesin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ön plakanın altındaki ledler hariç herşey çok güzel olmuş bence.
Krom bagaj çıtasının ve spoilerin fiyatı nedir?

difrizorün fiyatı iyi pahalı değil ki ona kalıp yapılıyor zaten birde özel yaptırdım demiş. İnan ibizam olsa direk aynı şekilde gelir sana benim arabayıda bu hale sokalım derim :) Muhteşem ötesi olmuş bu zamana kadar gördüğüm en güzel ibiza ( bocanegra ve cupra harici )

Allah güle güle binmeni nasip etsin açılır tavanda olması zaten yetti :)

Hakikaten çok başarılı müdahaleler olmuş. Araç çok tatlı görünüyor. Jantları boyattığınız rengin tam olarak kodu yada adı var mı? Birde sakıncası yoksa boyama fiyatını yazabilir misiniz?

Ön plakanın altındaki ledler hariç herşey çok güzel olmuş bence.
Krom bagaj çıtasının ve spoilerin fiyatı nedir?[/QUOTE

Bagaj çıtası: 50-60 TL / Spoiler: Boya ve işçilik dahil 300-350 TL

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Jantın rengi için bir hayli uğraştım aslında. Parlak füme renginin tonu iri metal ile açılarak bu renk elde edildi. Jantlada çizikler de vardı onların giderilmesi ve neredeyse fabrikasyon haline getirilmesi yaklaşık 350-400 TL.

Geri
Üst Alt