Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir ibizanın evrimi :)

karacayasin

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar. Büyük emekler sonunda aracımın ilk ve son hali karşınızda. Tüm yorumlarınızı bekliyorum.

Aldığım ilk günkü hali:

ve 10/11/2013 itibari ile son hali:

Yapılan işlemlerin listesi:

- İç ve dış aydınlatmalar komple beyaz led(plaka lambası dahil).
- Sisler philips beyaz ampül.
- 6000 K zenon.
- Amerikan park modülü (yan sinyaller dahil).
- Brembo kaliper kapakları.
- Aliminyum pedal ve ayak dayama seti.
- İç döşemelerin tamamı piano black boyandı.
- Orjinal kol dayama.
- Kırmızı ambiyans aydınlatması.
- Kolonlar powerbass ile değiştirildi, arkaya pioneer subwoofer ve amfi takıldı.
- Komple bodykit (Ön cupralip, marşpiyel, spoiler ve difüzör)
- Aracın dışında bulunan tüm siyah parçalar pianoblack boyandı. (herşey)
- Arıza lambası yakmayan beyaz led park lambaları.
- Far karartma.
- Kısa anten.
- Sinyal tetikli gündüz farları (audi tip).
- Ön krom ızgara çıtası pianoblack boyandı.
- Çiftli krom egzoz.
- Jant boyama.
- Çelik sibop.
- Krom bagaj çıtası.

Aklıma gelenler bunlar :)

Jantlar ibizaya en çok yakışan jant bence. Güzel dokunuşlar olmuş, biraz basarsanız çok daha iyi olacaktır. Ayrıca ibiza için difüzörü ilk kez görüyorum. Difüzör için fiyat, yaptırdığınız yer hakkında bilgi alabilir miyim??
Maşallah araca

Teşekkür ederim. Difüzör olayı tamamen sanat eseri benim gözümde çünkü sıfırdan yapıldı. İzmir bornova 3. sanayide yaptırdım. Sadece difüzör istersen sanırım 450 TL gibi bir maliiyeti olur.

Kardeş gerçekten çook güzel olmuş benim aracıma benziyo biraz. Şu ön tamponlara yaptığın ledli ışıklar nasıl bişiy onu düşünmedim benn. Onun fiyatı bide arka bağaj çıtası ne kadar fiyatları.. :seat

birde arka tampon olayını anlayamadım egzosları takarken kestirdinmi orayı o kısım çook güzel olmuş.. ayrı bişeymi yaptırındın oraya.

Geri
Üst Alt