Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Hayırlısı Olsun Alırım :)

ahh benım cordoba da selam vereydı selamsız evlat :D selamlama her ibizaya kısmet olmaz şanslısın güle güle kullan...izmire giderken @focus arkadaşımızı da götür :)

sadece kadran mı actırdın özellık olrak _? servıs ucret talep ettımı bıde kardesım
hayır beş kurus istemediler abi bunlar için hayır kronomtre ek yakıt gostergesı led+farlar parklar bırlıkte yanıyo falan bı suru sey var sanırım ama ben bunları kesfettım bıldıgız varsa denerım bende.
[doublepost=1452196394,1452196267][/doublepost]
ahh benım cordoba da selam vereydı selamsız evlat :D selamlama her ibizaya kısmet olmaz şanslısın güle güle kullan...izmire giderken @focus arkadaşımızı da götür :)

sagolasın abı Gelirse götürürüm abıcım :)

hayır beş kurus istemediler abi bunlar için hayır kronomtre ek yakıt gostergesı led+farlar parklar bırlıkte yanıyo falan bı suru sey var sanırım ama ben bunları kesfettım bıldıgız varsa denerım bende.
[doublepost=1452196394,1452196267][/doublepost]

sagolasın abı Gelirse götürürüm abıcım :)
@kirlisakal abi servis ücretsiz acmıs bız 50 tl verdık actırdık sanırım artık garantıden cıkaramazlar :D :D
kardesım aracınla saga dondugunde sağ taraftakı sislerin yanar, aynı sey sol ıcınde gecerlı :D geri vitese taktıgında dikiz aynan aşagıya düşer.amerıkan parkları yapmıs sanırım gule gule kullan kardesım..

sanada yapalım abı :)
[doublepost=1452196680,1452196576][/doublepost]
@kirlisakal abi servis ücretsiz acmıs bız 50 tl verdık actırdık sanırım artık garantıden cıkaramazlar :D :D
kardesım aracınla saga dondugunde sağ taraftakı sislerin yanar, aynı sey sol ıcınde gecerlı :D geri vitese taktıgında dikiz aynan aşagıya düşer.amerıkan parkları yapmıs sanırım gule gule kullan kardesım..

abı onlar bende bunlar acılmadan once vardı sısler falan dıkız aynasına dıkkat edıcem abı :) fark etmemıstım amerıkan park setı almaya gerek kalmadı yanı :)

O zaman hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileği ile güzel olmuş :)

servise para bayılırsan boyle şeyler kürdan gelir :D müşterilere hizmet işte zor bişi değil :)

Geri
Üst Alt