Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Gunlugune Kral Olmak Isteyenlere...

arabanın ıcınde bı garıplık var cupra degıl sankı

gaz fren pedalı... koltuk tipi... gostergeler ... direksiyon...

tamam 5 kişi 3 yıl boyunca kiralasın o şartla o paraymış

arabanın ıcınde bı garıplık var cupra degıl sankı

gaz fren pedalı... koltuk tipi... gostergeler ... direksiyon...

:) Dedim ya Semun biraz Zoraki Kral:D Gostergeler de farkli..arac sanirim sport up ama cupraya cevirilmeye calisilmis..direksiyor kirmizi dikisli falan..sport up kirmizi dikisli mi bilemiyorum? Ya arada bisey ama garip iste...

günlük fiyata 300tl çeker bnlar şimdi ama:)

:) Dedim ya Semun biraz Zoraki Kral:D Gostergeler de farkli..arac sanirim sport up ama cupraya cevirilmeye calisilmis..direksiyor kirmizi dikisli falan..sport up kirmizi dikisli mi bilemiyorum? Ya arada bisey ama garip iste...

içine dikkat etmemiştim. Bu normal leon:) direksiyonda R logosu var sadece:) ozaman 100tl günlüğü:D Benim evin burdada var cupra tamponlu kırmızı 125TL istiodu en son yazın

20 lıra verırım gunlugune kaan abı zorakı lafını gormemısım bu arada arayıp cupra jantlarını almak lazım karaborsa mubarek

Geri
Üst Alt