• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bir garip oldu arabam..

exman

Kayıtlı Üye
İsim
hamit
Nereden
Erzurum
Araç
İbiza 1.2 TSI ST Style
Plaka
25ep525
13 haziranda izne ciktim, o gunden beri arabam kafayi yedi yedirtti...once sag kapi cam otomatigi bozuldu, servis degismesi lazim dedi, cikmacilara baktim ama sonra kendiliginden duzeldi..hala devam eden geri viteste takilma sorunum ortaya cikti, dun orta hava difuzorunun pianoblack laplamasi yerinden cikti tirnagi kirilmis, sonnolarak az once de markete giderken bisey yoktu donuste arka hoperlorler devre disi kaldi, ekranda sadece on hoperlorler gozukuyor...3 gun sonra erzuruma donecem umarim dertler gariplikler gecer..arabadan sogudum yeminle..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
13 haziranda izne ciktim, o gunden beri arabam kafayi yedi yedirtti...once sag kapi cam otomatigi bozuldu, servis degismesi lazim dedi, cikmacilara baktim ama sonra kendiliginden duzeldi..hala devam eden geri viteste takilma sorunum ortaya cikti, dun orta hava difuzorunun pianoblack laplamasi yerinden cikti tirnagi kirilmis, sonnolarak az once de markete giderken bisey yoktu donuste arka hoperlorler devre disi kaldi, ekranda sadece on hoperlorler gozukuyor...3 gun sonra erzuruma donecem umarim dertler gariplikler gecer..arabadan sogudum yeminle..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Geçmiş olsun şanssızlık yaşanmış sanırım akü de sıkıntı var mı baktırın birçok arızada akü neden oluyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Üst Alt