Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Garip Bazı Şeyler...??? ibiza 1.2

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Sol ayağımı bastığım yerde hiç bir şey yok. Halıya basıyorsunuz, sulu çamurlu durumlarda çok kötü bir durum.

Kol dayamanın 3oo - 4oo lira olmasına inanamıyorum. Neden 50 lira 75 lira değil?

Emmniyet kemeri yükseklik ayarı gibi basit bir aparat yok. Sabit. 1.50 de olsan 1.90 da öyle kullanıcaksınız.

Depo kapağının içerden açılmaması, anahtarı pompacıya uzatmak...

Sürücü koltuğum gıcırdıyor. daha 15 gün oldu. engelleyemiyorum.

Direksiyonun altında sol tarafta bir boşluk var. elinizi uzatıyorsunuz kablolar var bir sürü herkeste öyle mi bilmiyorum. Çok sinir.

Otomatik vites bayır aşağı inerken bazen 3. viteste kalıyor 3ooo - 35oo devirde araba bir süre bağırıyor. Kafa sonradan çalışıyor ve geç yükseltiyor. Belkide benim kullanıcı özrümdür :)

Tsi Dsg alacak arkadaşlar kesinlikle hill holder özellikli alsınlar. Yoksa sevgili sayın eş hanımlar hala problem yaşıyorlar puhaha

Bu sıkıntılar dışında herşey müthiş...

Ben soruyu Şöyle Sorayım Ozaman, İbizaya Ne kadar vererek aldınız ve aynı segmentteki diger araçların(Audi A2, Mercedes - Benz A) fiyatlarıyla karşılaştırdıgınızda bu eksiklerin ne kadar yerinde oldugunu düşünüyorsunuz..

Aksesuarların pahalılıgına gelince tamamen Kavun Üreticisiyle Kavun Satıcısı Mevzuu... Eger Seat Bu Ülkede Üretilseydi Belkide Şahin Kolçagı Fiyatına Alabilirdik Zira Avrupada neredeyse Burdakinin yarısına satılıyor...

Sol ayağımı bastığım yerde hiç bir şey yok. Halıya basıyorsunuz, sulu çamurlu durumlarda çok kötü bir durum.

Kol dayamanın 3oo - 4oo lira olmasına inanamıyorum. Neden 50 lira 75 lira değil?

Emmniyet kemeri yükseklik ayarı gibi basit bir aparat yok. Sabit. 1.50 de olsan 1.90 da öyle kullanıcaksınız.

Depo kapağının içerden açılmaması, anahtarı pompacıya uzatmak...

Sürücü koltuğum gıcırdıyor. daha 15 gün oldu. engelleyemiyorum.

Direksiyonun altında sol tarafta bir boşluk var. elinizi uzatıyorsunuz kablolar var bir sürü herkeste öyle mi bilmiyorum. Çok sinir.

Otomatik vites bayır aşağı inerken bazen 3. viteste kalıyor 3ooo - 35oo devirde araba bir süre bağırıyor. Kafa sonradan çalışıyor ve geç yükseltiyor. Belkide benim kullanıcı özrümdür :)

Tsi Dsg alacak arkadaşlar kesinlikle hill holder özellikli alsınlar. Yoksa sevgili sayın eş hanımlar hala problem yaşıyorlar puhaha

Bu sıkıntılar dışında herşey müthiş...

Araba bu ne kolay alınır ne de alınınca aynı fiyata geri verilir :D Aldığında zamanda kendine göre düzenlemek senin keyfindir Deniz abi;
- Evet doğru diyorsun, sol tarafta ki ayak dayama yeri halı fakat bunun için sanırım Pedal setlerinde ( tek olarak da satılıyordur ) olacaktır.
- Kol dayama orjinal değilde hepsine uyan bazı kol dayama bölümleri var internette araştırmanı tavsiye ederim, ha işe yarar yada yaramaz onu muamma :)

Şu pompa olayı benimde çok canımı sıkıyor :D Katılıyorum sana bu konuda :p Sürücü koltuğu gıcırdaması değil de oynuyor benim ki de vidalarımı gevşedi nedir :p Birde şu direksiyonun altında solda boş bir yer var demişsin kablolar felan dokunuyorsun elini sokunca diye ona hiç dikkat etmedim dur akşam bende bir bakim ona.

Otomatik vitesler için birşey diyemem benim ki manuel geçen eşim kullanmayı denedi arabanın motorunu patlatır diye korktum geri kaldırdım şoför koltuğundan puhahapuhahapuhaha

araba makyajlı heralde? bende kapak dışarıdan açılıyor çünkü ve dediğiniz çoğu şey benimkinde var kemer gibi hatırladığım kadarıyla makyajlı kasada arka orta kafalığı bile parayla alıyorsunuz.

gıcırdama konusu kesinlikle şanssızlık servise gitmenizi öneririm.pahalı olmasının sebebi alman malı aldınız sonuçta kalitesinin bir parası var...

Söyledikleriniz mantıklı tabiki karşılaştırmalar sonucu fiyat-perfonmans sonuçlarında tartışılmayacak bir araba. Ufak tefek farkettiklerimi paylaştım

Bu arada ben aldıktan 15 gün sonra 1.4oo indirim olması da cabası :) Pişmanlık yok, beğenmeme durumu yok çok memnunum
ama yeni alacak arkadaşlara sabretmelerini ve kasım aralık gibi almalarını önerebilirim.
Ellerindeki öyle ya da böyle bitince led farlılar çıkacak ortaya

Bu arada ben aldıktan 15 gün sonra 1.4oo indirim olması da cabası :) Pişmanlık yok, beğenmeme durumu yok çok memnunum
ama yeni alacak arkadaşlara sabretmelerini ve kasım aralık gibi almalarını önerebilirim.
Ellerindeki öyle ya da böyle bitince led farlılar çıkacak ortaya

Hiç birşey değil ama bu gerçekten içime otururdu :) Ben aldıktan sonra fiyatın 1.400TL aşağı düşmesi gerçekten içime otururdu bildiğin yani :D

Yokus asagi inerken arac vites yukseltmeyi unutup bagiriyor dediginiz gibi, bunu ben de gozlemledim.

Eğer beklentiler yüksekse kesenin ağzının biraz daha açılması lazım :) Fiyatına göre çok iyi araba 28,500 TL ye 4 hava yastıklı sıfır araba yok piyasada :)

yokuş aşağı inerken frene basmazsanız vitesi düşürmüyo, ayrıca fren yapınca vitesi küçültmesi de güvenlik amaçlı

Geri
Üst Alt