Bir Fikir alabilirmiyim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bir Fikir alabilirmiyim

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar çifti 400 tl ye z-tech siyah carbon deri spor koltuklar buldum
ama aynı carbon deriyi nerden bulabilriz arka koltukları kaplatmak için ön ayrı arka ayrı olmamalı..

setnogrom

Kayıtlı Üye
Varol abi zaten z-teclerin fiyatı o ama şunu diyebilirim ben derisini pek kaliteli bulmadım.Ama bu koltukları alıp başka deriyle kaplarsan o ayrı.Lakin orjinal koltuklarıda güzel bi şekle sokabilirsin.Biraz yan bar ekleyerek şahsen ben yakın zmanda koltukları kaplatmadan önce bazı işlemler yapmayı planlıyorum.Bu arada spor koltuklarda yukarı aşağı ve geri yatma derecesi yok araçtakileri sonra çok arayabilirsin.

xx

- 48 -

Kayıtlı Üye
Varol abi zaten z-teclerin fiyatı o ama şunu diyebilirim ben derisini pek kaliteli bulmadım.Ama bu koltukları alıp başka deriyle kaplarsan o ayrı.Lakin orjinal koltuklarıda güzel bi şekle sokabilirsin.Biraz yan bar ekleyerek şahsen ben yakın zmanda koltukları kaplatmadan önce bazı işlemler yapmayı planlıyorum.Bu arada spor koltuklarda yukarı aşağı ve geri yatma derecesi yok araçtakileri sonra çok arayabilirsin.

xx
bunlar 120 derece oyanr diyor zaten yakından görmedem almam..gözümle görmem lazım..
sıfır aldığım koltuğu kaplatmam ne gerek var..ben deri kaplatma işine girsem..koltukarı pahalıya mal olur o yüzden bunu demiştim...
gelince istanbula gidip bakacam zaten dükkana

setnogrom

Kayıtlı Üye
Abi 120 derece oynuyor başka seçenek yok yani yükseklik ayarı vs yok ben deri kaplatman konusunda sadece fikir olarak söyledim.Yalnız 400 lira bunlara vermektense üzerine biraz daha para koyup tüm koltukları suni deri ile kaplatırsın abi.Tabi yinede karar senin.

xx

kurtbil

Kayıtlı Üye
Kaplama ıcın Art Car ı tek gecerım fıyatı da uygun ıscılıgı de cok ıyı adamların ;)

LeonRider

Kayıtlı Üye
evet artcar işini düzgün yapıyor suni deri işinde çok başarılı ve uygun fiyatları......:)

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
art car yazacaktım mıllet once davranmıs abı !!! adamlar ısın uzmanı