Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir EFSANE İlan'da Benden :)

seat_leon

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar herkesin bir yorumu olucaktır fakat netten araştırdım bu fiyatı uygun gördüm aracıma..

Daha önce Tr'de bir efsane ilan daha adı aldında paylaşımlarda bulunmuştum renault torosa 26bin tl yazanı görmüştük..
Abartmak istemiyorum ama tamamen orjinaldir aracım ve Tr'de tek olduğunu yada çok nadir bulunacağını düşünüyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...e-37bin-kmde-hatasiz-boyasiz-113776932/detay/

Benim aracım 97model şahin s 1.6 daha 37bin kmde ilk günkü gibi temiz ve tamamen fabrikasyon.. Hata boya dahi bulamazsınız tamamen garajda saklanmış herşeyiyle muayyerdir.. ilandaki numara babama ait olup değerlendirmek isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir.. scw'liye herzaman olduğu gibi özel bir fiyata bırakmayı düşünüyorum benimle irtibata geçerlerse eğer daha iyi olur.. iyi yorumlarınızı bekliyorum şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum..

DSCF1356.jpg

DSCF1395.jpg

DSCF1401.jpg

DSCF1364.jpg

Ekli dosyalar

• DSCF1356.jpg
    DSCF1356.jpg
    87.2 KB · Görüntüleme: 67
  • DSCF1395.jpg
    DSCF1395.jpg
    93.2 KB · Görüntüleme: 65
  • DSCF1401.jpg
    DSCF1401.jpg
    89.6 KB · Görüntüleme: 70
  • DSCF1364.jpg
    DSCF1364.jpg
    83.4 KB · Görüntüleme: 58
Tamam Şahin S, Yatık tempra motor falan Ama Fiyat biraz fazla olmuş Aynı Aracın Alev Kırmızısını satmıştım Aynı kilometrede 4 sene önce 8 Bin TL ye..

Bilmeyen İçin Aracın Ağırlığı 945 kg, motor gücü 85 Bg ve 130 Nm/Tork tur.. 12 Sn de 0-100 Hızlanmaya Sahiptir Şehir içinde de normal kullanımda 9.6 litre yakıt sarfiyatına, Şehir Dışında ise 6 litre ortalamaya sahiptir 90km/h hız ile..

1.4 TSI 'ın Yakıt Değerlerini Fazla Bulanlara Burdan Selam Olsun:hosgeldin:

Tamam Şahin S, Yatık tempra motor falan Ama Fiyat biraz fazla olmuş Aynı Aracın Alev Kırmızısını satmıştım Aynı kilometrede 4 sene önce 8 Bin TL ye..

Bilmeyen İçin Aracın Ağırlığı 945 kg, motor gücü 85 Bg ve 130 Nm/Tork tur.. 12 Sn de 0-100 Hızlanmaya Sahiptir Şehir içinde de normal kullanımda 9.6 litre yakıt sarfiyatına, Şehir Dışında ise 6 litre ortalamaya sahiptir 90km/h hız ile..

1.4 TSI 'ın Yakıt Değerlerini Fazla Bulanlara Burdan Selam Olsun:hosgeldin:

4sene önce 8bin tl diyorsun :eek:key: iyi fiyat netten fiyat araştırması yaptım 20-30bin fiyat yazan var ben yine okadar abartmadım :) ister inan ister inanma ama 460 km yol yaptım çoğunluk şehir dışı sadece 150tl benzin aldım :eek:key:

4sene önce 8bin tl diyorsun :eek:key: iyi fiyat netten fiyat araştırması yaptım 20-30bin fiyat yazan var ben yine okadar abartmadım :) ister inan ister inanma ama 460 km yol yaptım çoğunluk şehir dışı sadece 150tl benzin aldım :eek:key:

Erdem Satılır bu fiyata da alan bulunur fakat Hastasını Bulman lazım o yirmi binlik araçların üzerinde zaten 5 bin liralık ses sistemi var..

Yanlış anlama benim eski arac ım ve ilk aracımdı şahin S nasıl gittiği ne yaktığını iyi bilirim LPG siz pek tavsiye olunmaz fiyat konusu da mal sahibi bilir benim ki nacizane bir öneriydi dikkate alıp almamak senin kararın saygı duyarım kardeşim..:eek:key:

Tekrar hayırlı Satışlar bu Km de Türkiyede başka Şahin S olduğunu Sanmam;)

Gayet güzelmiş.

Bu ilanı görünce kendi aracım aklıma geldi ve dostla alış veriş olmaz ata sözünü tekrar hatırlatmak istedim.

Ben leon a geçmeden önce 1996 model 41.000 de hiç kazsız boyasız tamponda bile çiziği bulunmayan stepne sıfır koltukları bile daha 1 mm çökmemiş çil çil Tipo SX aracım vardı. Bu arabayı satıp leon alamak istedim. 10.000 tl verdikleri aracı ben çok sevdiğim saydıgım bir abime kırmadım 8,500 e verdim. İşin garip yanı sattıktan 10 gün sonra bir pazar sabahı kapıya dayandı, sattıgın araba çalışmıyor aküsü bitmiş bir hışımla bagırıyor. Abi araba orjinal akü değişmedim gerekte yoktu şuana kadar hiçde teklemedi falan filan konuşuyoruz ama beni dinlediği yok kazıkladı gözüyle bana bakıyor. Nalet olsun dedim gittim bir akü aldım sattıgım araca 150 tl verip. :) Akü aldım ama adam benle irtibatı kesti akü yüzünden. Neyse 1 sene sonra arabayı 11.000 e satmış. satıştan sonra selma kelam vermeye başladı bende sadece güldüm. Şimdi ben ona yüz vermiyorum.

Kusura bakma aracını görünce aklıma geldi konuyu dağıttım. sen sen ol degerinden aşşagı satma şahinde olsa emsallerine göre çok değerli benimgibi yok arkadaşımız tanıdıgımız sorun olmaz deme. değerinde sat.

Erdem Satılır bu fiyata da alan bulunur fakat Hastasını Bulman lazım o yirmi binlik araçların üzerinde zaten 5 bin liralık ses sistemi var..

Yanlış anlama benim eski arac ım ve ilk aracımdı şahin S nasıl gittiği ne yaktığını iyi bilirim LPG siz pek tavsiye olunmaz fiyat konusu da mal sahibi bilir benim ki nacizane bir öneriydi dikkate alıp almamak senin kararın saygı duyarım kardeşim..:eek:key:

Tekrar hayırlı Satışlar bu Km de Türkiyede başka Şahin S olduğunu Sanmam;)

Teşekkür ederim abi işte farkım tamamen orjinal olması :eek:key: ama yakıt konusunda hala ciddiyim 400 km uzun yol 50-60km şehir içi ıspartadan aksaraya getirdim.. Fiyat konusunda sıkıntım yok abi zaten kimi diycek fazla, kimi diyecek az yada uygundur nasıl olsa satılıtır acelemde yok benim :) bencede kmsi Tr'de tek olduğunu düşünüyorum..

Gayet güzelmiş.

Bu ilanı görünce kendi aracım aklıma geldi ve dostla alış veriş olmaz ata sözünü tekrar hatırlatmak istedim.

Ben leon a geçmeden önce 1996 model 41.000 de hiç kazsız boyasız tamponda bile çiziği bulunmayan stepne sıfır koltukları bile daha 1 mm çökmemiş çil çil Tipo SX aracım vardı. Bu arabayı satıp leon alamak istedim. 10.000 tl verdikleri aracı ben çok sevdiğim saydıgım bir abime kırmadım 8,500 e verdim. İşin garip yanı sattıktan 10 gün sonra bir pazar sabahı kapıya dayandı, sattıgın araba çalışmıyor aküsü bitmiş bir hışımla bagırıyor. Abi araba orjinal akü değişmedim gerekte yoktu şuana kadar hiçde teklemedi falan filan konuşuyoruz ama beni dinlediği yok kazıkladı gözüyle bana bakıyor. Nalet olsun dedim gittim bir akü aldım sattıgım araca 150 tl verip. :) Akü aldım ama adam benle irtibatı kesti akü yüzünden. Neyse 1 sene sonra arabayı 11.000 e satmış. satıştan sonra selma kelam vermeye başladı bende sadece güldüm. Şimdi ben ona yüz vermiyorum.

Kusura bakma aracını görünce aklıma geldi konuyu dağıttım. sen sen ol degerinden aşşagı satma şahinde olsa emsallerine göre çok değerli benimgibi yok arkadaşımız tanıdıgımız sorun olmaz deme. değerinde sat.

Teşekkür abi yorumların için Aklımda tüm söylediklerin Allah nasip ederse alıcısınada banada hayırlı olur inş. :eek:key:

kayseridede bi şahinmi doğanmı ne varmış modifiye adam yarışa giriyomuş yenılen anahtarı bırakıyormuş daha geçen olmamış hertürlü arabayı deviriyormuş.efsanemi bilmem tüp taktırdığım herif söyledi. nasıl bir motor takmışsa herif bugatti veryonmu lan bu dedim.öyle olsada o araba nasıl kaldırıyo o gücü.43 milyar istiyormuş kuşa

benim şahinim orjinal kanatlı ona ucak kanadı flan takmışlardır :D:D

Geri
Üst Alt