Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir EFSANE İlan Daha.. Türünün Tek Örneği.. Yok Böylesi ;)

seat_leon

Kayıtlı Üye
Yurdum insanından bir efsane ilanı 87model renault R12 TX..

Renault R 12 TX 1987 Model 26.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 103672064
Yorumları size bırakıyorum saygılar :eek::eek:

Renault R 12 TX 1987 Model 26.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 103672064

işte araç açıklaması;

arabanın dört far zenon far parklar ve ön sinyaller gündüz farıdır. arabanın motorunu hız tutkusundan dolayı 1600 motor olarak değiştirdim. Şanzımanı beş vitestir.şarz dinamosu 85 amper olup aküsü 72 amperliktir. arabanın bütün bakımları zamanın önce yapılmış olup yağı, yağ filitresi, hava filitresi, firen mekanizmaları, firen yağı kutusu, firen diskleri, fren balataları(ön/arka), alt takımlar(akslar, rotlar, salıncaklar beşik kolları(ön/arka) aklınıza gelen ne varsa orjinal parçaları ile değiştirilmiştir. Arabanın iç döşemesi tavan hariç polyesterdendir. Dört kapı camı otomatik olup kapılar kitlendiğinde dört cam otomatik olarak kalkar. dört camın kontrollerini sürücü sağlar. Ön ve arka yolcular için 3 tane TV mevcuttur. TV.'leri İster bireysel ister toplu olarak kullanabilirler. Arabanın iç ışıkları kapı aralarına konulan beyaz led ışıkları ile güçlendirilmiştir. yol esnasında rahatsızlık verir düşüncesi ile kapılara mavi led ışıklar konulmuştur. kontrolleri için ayrı bir düğme konulmuştur. torpido gözü elektronik olup düğme ile açılıp kapanmaktadır. klometre saatinin iç ışıkları cansız yandığı için bayaz led ışığı ile canlandırılmış olup aynı zamanda ayar düğmesi ile ışığın parlaklığıda kontrolümüz altındadır. Aracımızda anahtarı iptal etmiş olup sadece düğme ile çalıştırıyoruz. aracımızın kaloriferleri 2 tanedir çorum ve orjinal kaloriferi çalışmaktadır yani kışın soğuk yüzü görmezsiniz. (arabanın içinde) aracımız da çift eksoz bulunmaktadır ikiside faaldir. Biri orjinal olup diğeri silinjır eksozdur. Dilerseniz silinjıra kullanabilir dilerseniz orjinal eksozunu kullanabilirsiniz. kontrol düğmesi şoförün elinin altındadır. Arabamda 4 kompenat 2 tane normal hapörlör ve bir tane bas vardır. anfiyi kapatmak için şoförün önündedir. ayrı yeten bas kontrol düğmeside şoförün elinin altındadır. Dört lastik yeni olup markası MICHELINdır. Dört cant yenidir.Aracımız uzaktan kumadalı olup radyo firakanslıdır. şehir içinde yani evlerin arasında 500 ile 1000 metre arasında kumanda çekimi söz konusudur. Aracımın kapıları kitli iken uygunsuz bir şekilde açılan her kapıdan (ön kaput ve bagaj kapıları buna dahildir.) kumandaya uyarı sinyali gelir. Araç kilitli iken düz kontakla dahi çalıştırılamaz. Böyle bir durumda aracın kumandasını sinyal gelmektedir. ayrıca sileceklerde zamanlayıcı mevcuttur. ARKADAŞLAR KISACASI BU ARABA ŞOFÖRÜN VE YOLCULARIN RAHATLIĞI İÇİN DİZAYN EDİLMİŞTİR.

BU ARABA ESKİDE RAHATI VE KONFORU ARAYANLAR İÇİN BİR NUMARA YANİ TÜRÜNÜN TEK ÖRNEĞİDİR. ALAN KİŞİYE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

1.jpg

2.jpg
3.jpg

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    65.4 KB · Görüntüleme: 11
  • 2.jpg
    2.jpg
    86.9 KB · Görüntüleme: 10
  • 3.jpg
    3.jpg
    85.4 KB · Görüntüleme: 8
Tesisatimi arabayimi hangisini satıyor ben pek anlayamadım ya :) gereksiz böle seyler biz Türkler varya :)

bildiğimiz çekmece yalnız torpido dediğidepuhaha

puhahaişte modifiye budur puhaha ugraşmış yapmış adam vala helall bi torpido ön gögüsle uymamışş:D

Aga fena ya, adam bildiğin işi gücü bırakıp bunun üzerine yoğunlaşmış. Hayır merak ettiğim gerçekten tek konu " yaptığı masraf arabanın değerinden daha yüksek tutmuşmudur " :D :D :D Gerek yoktu ki be böyle birşeye bea :D
:drink: TEBRİK EDİYORUM ELEMANI puhaha

hız tutkusundan motoru 1.6 olarak değiştirmiş.. puhahapuhaha

Allahtan 2.0 flan değil..

Çekmeceye saygı lütfen elektronik açılıyorpuhahapuhaha

Geri
Üst Alt