Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir düşünce alalım ?

Ethem

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cupra tampon altına gelen ek plastik karlık sizce taktırılınca daha mı güzel olur yoksa orjinal kalsa daha iyi mi ? :confused: düşüncelerinizi bekliyorum Bir de Amerikan park dodikleri taktıran arkadaş var mı ? nasıl olur ? sizlerce .....

Cupra tamponda Lip güzel duruyor,Takılır...

lip gayet yakışıyor. Hatta ben orjinal tamponuma takıcaktım vida yerleri gözüktüğü için son anda vazgeçtim. Amerikan parklar da süper oluyor bence. İşçiliği biraz zahmetli ama seyrine doyum olmuyor.

ben yarın yenisini takıcam eryada

Kimi beğeniyor kimi beğenmiyor ama tamponun altına bolca delik delinecek sanırım sana daha iyi fikir için...pascal ve canın imzalarına bakman...

lip çok çok güzel oluyo Cupra tampona..
geçenlerde mecburen kaldırama sürtmüştüm çizildi vazgeçmedim yenisini taktırdım Ethem..

Geri
Üst Alt