Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Depo Lpg 320 Km'de bitti

selimtkz

Kayıtlı Üye
34,*** Lt Lpg almıştım, sinyaller öterken. 320 km'de bitti tam.

düzenli olarak hep sabah 8de anadoludan avrupaya geçerken dur kalk köprü trafiğinde kullandım, 20-25 km civarı, dönerkende 20-25 km yol yaptım düzenli 90-150 km hız ile.

Normalmi sizce? 80 liralık gaz ile. Normal değilse sorun ne olabilir?

2004 Seat Sport

bnm serçe lpg li şehir dışında 295 km yi 22lt gaz ile yaptım ama şehir içinde 200 km yi ancak görüyorum yani 320km de bende yaklasık 75TL yakıyorum senin aracın sıralı sistem oldugu için biraz daha az yakabilir ama değerler cok iyi bence

bu arada lpg yi ne kadardan alıyorsunuz 80 tl ye 320 km derken

35 litreye yakın almştm yalnış hatırlamıyorsam 80 lira tutmuştu. 2.42 olması lazm istanbulda. ankarada daha ucuza alıyordm 2.20 civarına.
bnm serçe lpg li şehir dışında 295 km yi 22lt gaz ile yaptım ama şehir içinde 200 km yi ancak görüyorum yani 320km de bende yaklasık 75TL yakıyorum senin aracın sıralı sistem oldugu için biraz daha az yakabilir ama değerler cok iyi bence

bu arada lpg yi ne kadardan alıyorsunuz 80 tl ye 320 km derken

yani şehir dışında bir depo ile 500 km yaptıktan sonra, istanbul trafiğinde 320 km de bitince şaşırdım biraz aracımdamı bir problem var acaba die

kmde 25 kuruş yakar..sanırım istanbul trafiği için çok da fazla değil bu rakam..bence rahat olun..

Ben full depoyla 350-390 arası gidiyorum depo boyutumuzda aynı. metrobüs çalışması yüzünden trafiğe yakalandığımda oluyo ama 110'u geçmiyorum genel olarak. Hız ciddi oranda fazla etkiliyo sizin 1.4 olduğu için nasıl olur bilemiyorum

225 şuan km de... 2,32 den alıyorum lpg yi... sakin kullanım ama genelde şehir içi... 1,6.... bence sizin birascık ama çok değil birazcık fazlanız var...

150 km/h ye fazla çıkıp kullandıysan eğer o hızlarda bu kadar yakması normal...

ya bide tek ölçüm hiçbir zaman sağlıklı sonuç vermez..birkaç kez daha deneme yapın bence..

Geri
Üst Alt