Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir CUPRA'ya Kaç Beygir Sığar?

aracın 600 hp mi ? senin o dediklerini bende yapıyorum uzun yolda 120 250 arası gidiyorum o şekilde bu motoru kırmak milyonda bir ihtimal ben bizim motorları herzaman savunurum mod a uyan en güzel motor diyebilirim ama oda biryere kadar sonuçta kul yapısı metalin bir ömrü var onu doldurdumu 5000 devirdede motor kırılır bu sıkıştırmaları yaparak metalin ömrünü azaltıyorsun 700 bin km gidecek araç 50 bin km gider :)

kesinlikle ama kesinlikle dogru , arkadaşlar sizce bu ciddi güçler 2-3 bin tl harcama yapılarakmı alınıyor?:confused: inanın çok para harcanıyor ve bu parayı harcayan insan 2-3-5 gazlama için harcamıyor.örnegin suan 280hp de yürüyorum motor içini komple cupra yaptım (10binden fazla harcadım ) ve hala eksiklerim kaldı ufak tefek 04 mü takıp revo stage3 ile 360-380 hp almayı planlıyorum.ama inanın emek harcanıyor,bu kadar küçümsemeyin ! yani kimse aptal degil.
yinede hadi canım diyosanız biraz araştırmayla yapılabildigini görebilirsiniz ,en basiti revo nun yazılım grafik dosyaları webde mevcut.indirin ve inceleyin.
bu arada yapan arkadasın emegine saglık ,tekerine taş degmesin diyorum maşallah :D:D

aracın 600 hp mi ? senin o dediklerini bende yapıyorum uzun yolda 120 250 arası gidiyorum o şekilde bu motoru kırmak milyonda bir ihtimal ben bizim motorları herzaman savunurum mod a uyan en güzel motor diyebilirim ama oda biryere kadar sonuçta kul yapısı metalin bir ömrü var onu doldurdumu 5000 devirdede motor kırılır bu sıkıştırmaları yaparak metalin ömrünü azaltıyorsun 700 bin km gidecek araç 50 bin km gider :)

osman aracı 600 hp oldugunda motor icini debrıyajını kapagını emmeyı stock mu bırakıp kullanılıyor sanıyorsun .... o guclere cıkacaksan kesenın agzını acığ 30 bın gomup saglam araba yapacaksın hıcbıseyde olmaz gt 30 lu cupranyıda davar gıbı kullandım bı cacıkta olmuyor... bu ısler paraya bakar

kesinlikle ama kesinlikle dogru , arkadaşlar sizce bu ciddi güçler 2-3 bin tl harcama yapılarakmı alınıyor?:confused: inanın çok para harcanıyor ve bu parayı harcayan insan 2-3-5 gazlama için harcamıyor.örnegin suan 280hp de yürüyorum motor içini komple cupra yaptım (10binden fazla harcadım ) ve hala eksiklerim kaldı ufak tefek 04 mü takıp revo stage3 ile 360-380 hp almayı planlıyorum.ama inanın emek harcanıyor,bu kadar küçümsemeyin ! yani kimse aptal degil.
yinede hadi canım diyosanız biraz araştırmayla yapılabildigini görebilirsiniz ,en basiti revo nun yazılım grafik dosyaları webde mevcut.indirin ve inceleyin.
bu arada yapan arkadasın emegine saglık ,tekerine taş degmesin diyorum maşallah :D:D

zaten bu ısler 2-3 bın lıra ıle olmuyor

osman aracı 600 hp oldugunda motor icini debrıyajını kapagını emmeyı stock mu bırakıp kullanılıyor sanıyorsun .... o guclere cıkacaksan kesenın agzını acığ 30 bın gomup saglam araba yapacaksın hıcbıseyde olmaz gt 30 lu cupranyıda davar gıbı kullandım bı cacıkta olmuyor... bu ısler paraya bakar
dostum illaki motor içi manifold ,kapak baskı,volan vs ne varsa değişiyordur ben ona birşey demiyorum benim söylediğimi kimse anlamak istemiyor ben 2000 cc motora 600 hp yükleyip nekadar sıkarak gidebilirsin egt yükseldimi ayağını gazdan mecbur çekeceksin çekme devam et nedemek isteğimi heralde ozaman anlarsın motorlar yeni kaçbin km gidecek bu cupralar taş çatlasın motor mod landıktan sonra 50 bin yapar oda maksimun ben ondan bahsediyorum oda adamın bu işi çok iyi bilip nerde ayağını gazdan çekmesi gerektiğini bilen biriyse yok ben hep sıkarım benim aracıma birşey olmaz derse en fazla 10 bin :) bende şunu söylüyorum korkarak sıkacaksa gerek yok bu işlere bana revo diyosunuz bende size revo dan bycu abiyle kısa bir muhabbetimi anlatayım abi aracım stok motorla 380 hp ye kadar dayanıyormuş ufak daha oynıyalımmı dedim bana söylediği çecap aracın 1.8 285 hp almışsın daha ne istiyorsun fazlasına girip kafanı ağırtma 1.8 den alacağın en sağlıklı bu dedi ee bu işi en iyi bilen adamlar bunlardamı bu işi bilmiyor :)

Motor gücü falan önemli değil. Süper moderatör olan bir kişinin yorumu insanları küçümseyerek değil bilgi verici ve daha nazaikçe olmalı.

Motor gücü falan önemli değil. Süper moderatör olan bir kişinin yorumu insanları küçümseyerek değil bilgi verici ve daha nazaikçe olmalı.
siz ilk önce kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırmısınız !
ondan sonra eleştirinizi yaparsınız...

Öncelikle kendini tanıt,sonrasında kişisel olarak yorumun varsa özelden yazabilirsin.Kaldıki benim bu sitede ne kadar ne bilgi paylaştığımı da otur biraz incele.

Videodaki araba veya gt30 yüklü cupralar bana gereksiz gelmeye başladı
Bende leonu ilk aldığımda hevesle gtx3076 almıştım ama k04 ile devam etme kararı aldım
Sonuçta arabanın peak gücü 6000 devir olacaksa ne zevki var bunun ?

Geri
Üst Alt