Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Ben Paylaşmamıştım bunu

Hiiiiişşşttt avrupa akıllı olun @Çöllü @leo54
Herküle laf yok...Fotoyu yamukta çeker Arabayı yamukta sürer..O benim adamım..ona göreeee:eek:key:
Her ne kadar benim aksesuarlara talip olup çalmaya kalksada ve ben buna rağmen halen vurmadıysam size yem etmem..
Ben vuracam oniiiii [MENTION=23533]kaanoksuz[/MENTION] [MENTION=25240]arthur[/MENTION]puhahapuhahapuhaha

Herküle laf yok...Fotoyu yamukta çeker Arabayı yamukta sürer..O benim adamım..ona göreeee:eek:key:
Her ne kadar benim aksesuarlara talip olup çalmaya kalksada ve ben buna rağmen halen vurmadıysam size yem etmem..
Ben vuracam oniiiii @kaanoksuz @arthurpuhahapuhahapuhaha
kardeş senin eve bi tur düzenleyelim de sonra vurursun onu hele isteklerimize kavuşalım da puhahapuhaha

Ben vuracam oniiiii @kaanoksuz @arthurpuhahapuhahapuhaha

Sen bana kıyamazsın :)

Geri
Üst Alt