Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bir Bakalım Çorum da Kimler Var

@ardaoztekin çorum/ osmancıklıyım ama izmirde görevliyim malesef, izine falan gelirsem haber ederim :)

Çorumluların bir çoğu izmirde bir çoğu ankara da bir çoğu istanbul da çorumlular tüm türkiye de :D seve seve beklerim...

Üniversiteyi izmirde okuduğumdan biliyorum çorumluların bir çoğunun izmir bornova taraflarında olduklarını

bende çorumluyum. merkeze bağlı evcikuzkışla köyü (kuzeyköy diye biliniyor) ama doğma büyüme ankara.

Çorumlular dağılmış her bir tarafa :)
[doublepost=1454514432,1452931732][/doublepost]dün gece bir ve bu gün öğlen olmak üzere ve 2 hafta önce olmak üzere toplamda 3 araca sticker işlemi uyguladım. Forma üye yapamadım ama instagramdan sıkı takipçiler.. En kısa sürede fotoğraf çekip paylaşım yapıcam. Bu arada Sungurlu da 4 kişi de SCW logosu var :D :D
[doublepost=1454514793][/doublepost]@pilli sen yaşıyon mu :D

Çorumlular dağılmış her bir tarafa :)
[doublepost=1454514432,1452931732][/doublepost]dün gece bir ve bu gün öğlen olmak üzere ve 2 hafta önce olmak üzere toplamda 3 araca sticker işlemi uyguladım. Forma üye yapamadım ama instagramdan sıkı takipçiler.. En kısa sürede fotoğraf çekip paylaşım yapıcam. Bu arada Sungurlu da 4 kişi de SCW logosu var :D :D
[doublepost=1454514793][/doublepost]@pilli sen yaşıyon mu :D
yaşıyorum kardeşim :) buyur

Çorum'da etkinlik olursa Amasya'dan katılmaya çalışırım, tabiki gün olarak süpriz birşey çıkmazsa.

Yeni leon kullanıcısı olarak hem aracı tanımak hemde sizlerle tanışmak çok güzel olur.
Amasya'dan şimdilik ben varım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba hemşerilerim Mecitözü'ndenim ama İstanbul dayım. Senede 3-4 kez geliyorum lastiklerime Çorum havası vurup dönüyorum. Yolda daha güvenli oluyo memleket havası :)

aracımı 1 hafta önce çorumdan aldım 1 kaç günde çorumda dolaştım sonra ayrıldım gelgelelim foruma bugün üye oldum. Kısmet değilmiş ama arkadaşım var onun yanına yine gelirsem kesin irtibata geçerim sizinle.

Bende Çorum Sungurlu'luyum İstanbul'da yaşıyorum. Yazın geleceğim.

VSP355g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bayramdan sonra ahlatçıdan fr kırmızı 150 dsg almaya geliyorum inşallah çoruma :)

Geri
Üst Alt